1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zwiechy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elricus, Grudzień 31, 2009.

1. elricus

elricus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam taki problem, od 11 miechów ma 360-tkę gram tylko w oryginały i do tego nie używane. A ostatnio coraz częściej zaczynają się pojawiać zwiechy podczas grania(i tylko tam z poziomu konsoli wszystko ok). Głównie w sandboxach :GTA4, FABLE 2, Saint`s Row 2. Gra się przycina i jedyne wyjście to wyłączenie konsoli. Nigdy nie ustawiałem konsoli pionowo więc to nie może być problem płyt. W pomieszczeniu gdzie pogrywam jest dosyć chłodno 18-19 stopni. Konsola stoi nie osłonięta. A za miesiąc kończy mi się gwarancja :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brygada_RROD

Brygada_RROD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    najprawdopodobniej szykuje sie rrod

4. elricus

elricus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to lipa, po sylwku lecę do serwisu :(

5. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zadzwoń do ms i powiedz, że ci się wiesza puki masz gwarancje, bo to znaczy najprawdoipodbniej, że roda będziesz miał.

6. elricus

elricus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwi mnie tylko fakt że w takie Modern Warfare, Fifę i tym podobne moge młócić i praktycznie nie ma szans na zwiech. Gta dopiero kupiłem nówkę i od początku wieszała mi się po 15-20 minutach gry.

7. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Nie zawsze zacinanie się gry oznacza rroda ( czasami się zastanów co piszesz Brygada_RROD ), mogą być inne przyczyny tego zjawiska. Wyczyść cache konsoli powinno pomoc !!

Wczytywanie...