Zwierzaki dla avatarów w Xbox Live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Microsoft ze wszystkich sił stara się wyciągnąć pieniądze z kieszeni graczy. Tym razem proponuje im zakupy wirtualnych zwierzaczków dla avatarów na konsoli Xbox 360.

Wydaje się, że pomysł z zarabianiem na strojach i przedmiotach dla avatarów na konsoli Xbox 360 przynosi zyski. Jednak Microsoft idzie dalej i poza ww. proponuje nam też zakup wirtualnych zwierzątek. Już od jutra każdy gracz będzie mógł dokupić swojemu awatarowi wybranego przedstawiciela fauny.


W pierwszym rzucie do dyspozycji będą duży pies, mops, pies w torbie, kot, kot syjamski, kot długowłosy, złota rybka, świnka morska, małpka, ptak, wąż oraz kucyk. Za każde stworzonko przyjdzie nam zapłacić 240 punktów Microsoftu. Nie jest to specjalnie dużo, ale z drugiej strony wydawanie pieniędzy na wirtualnego zwierzaka wydaje się nieco niepoważne.

Oczywiście zwierzątka pełnią tylko funkcję dekoracyjną. Wraz z nimi nie pojawią się gierki polegające na dbaniu o wirtualnego pupila. Być może w przyszłości Microsoft zapewne zaproponuje też takie rozwiązania, oczywiście za drobną opłatą. Czy kupicie waszemu avatarowi towarzysza zabaw?

źródło: http://www.gram.pl//news_8gTkGu23_Zwierzaki_dla_avatarow_w_Xbox_Live.html

Moim skromnym zdaniem to za chwilę wprowadzą ubrania dla zwierzaków, jedzenie dla zwierzaków żeby Ci nie zdechł a potem żarcie dla avatara...
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jak dla mnie bez sensu zupełnie. Nie skusiłem się na żadne płatne ciuszki bo uważam to za marnowanie pieniędzy a moda na Tamagochi dawno minęła więc ewentualne przyszłe rozwiązania też mnie nie interesują.
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Totalnie bęż śęńśu.
Żarcie dla zwierzaczka, dla avatara, zestaw do reanimacji jak tak dalej pójdzie.
Mnie to dziwi ,ze takie rzeczy się sprzedają. Wii się świetnie sprzedało więc i to się sprzeda świetnie widocznie jest na to chętna dość duża grupa konsumentów czy nam się to podoba czy nie.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
E tam ludzie kupią wszystko ale bym wolał kupić jakąś grę Indi niż zwierzaka :D

Up
misiekmr - wii jest świetną konsolą a nie shitem na który polecieli ludzi z całego świata :) to że Big N jest u nas mało popularne nie oznacza , że reszta świata tak jak Polska leje na Nintendo tak samo Ds jest lepszy od Psp wiem bo miałem oby dwie konsole :p A jak wii nie miałeś to się nie wypowiadaj
 

Pusiak

Użytkownik
Użytkownik
Żal,ale ludzie i tak to kupią.Niektórzy nie mają co robic z pieniędzmi...
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
A nie uważacie, że w takiej np Anglii ludzie mają więcej kasy , niż większość polskich użytkowników i chętnie kupią sobie zwierzaki dla avatara. To, że w Polszy bieda piszczy to nie znaczy , że wszędzie jest tak samo. Ta oferta jest kierowana do ludzi mieszkających w normalnych krajach i normalnie zarabiających, którzy nie muszą się przejmować na co wydają 240 MSPoints.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Ale teraz to już przesadzają z tym
Serio niedługo zrobią Sims'y z Avatar'ów i każa płacić za trzymanie Avatar'a na ekranie;)
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Eh... ale czego wy narzekacie?? Czy ktos wam kaze kupywac to? To chyba dobrze ze cos sie dzieje na XBL a i nie jak na PSN cisza jak by wojna nuklearna wybuchla ;/. Ja sobie chyba takie cos wezme... lubie ozdabiac mojego "ludzika" bo widze go codziennie jak wlaczam xboxa,przegladam to forum,czy wchodze na xbox.com

Ale teraz to już przesadzają z tym
Serio niedługo zrobią Sims'y z Avatar'ów i każa płacić za trzymanie Avatar'a na ekranie;)
Dobry pomysl! Zrobic tamagothi! Ten kto bedzie mial pieniadze niech se w niego inwestuje ile chce a ten co nie niech chociaz nie nazeka;/.

Offtopic: Co do nitendo Wii... nie wiem jak mozna mowic ze konsola jest shitem... dla mnie na tej konsoli jest 100 razy lepszy fun! Ale to prawda to tylko dla takich niedzielnych graczy... bo ja w wii lubie sobie pograc ale tylko w niedziele bo oczywiscie na hardcore jest xbox 360 albo czsami tez ps2! Ale za to jak koledzy cie odwiedza to na x'a nie patrze tylko odrazu Wii idzie w ruch!
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
hahaha! ja też się nie skusiłem na żadne ciuszki a tym bardziej nie połaszę się na wirtualne zwierzątka, ale hamburgerki zapewne to kupią
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Spoko, ale niech nie robią simsów. Nie ma opcji, żebym to zakupił, ale skoro ktoś chce to proszę bardzo.

offtop: Co do Wii to się zastanawiałem, ale boje się o telewizor. :p
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
trykosz, co do Wii to tam jest taki paseczek który się do ręki zaczepia :p.
W którymś momencie na Wii widziałem taki napis żeby założyć paseczek i obrazek jak WiiLot wypada przez okno :D.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
YouTube - Wii Fail lub zeby nie zrobic czegos takiego .
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
M$ już do reszty zdurniał.Zwierzątka które są tylko ozdobą za 240mp.Szkoda na to kasy.
YouTube - Wii Fail lub zeby nie zrobic czegos takiego .
Świetne,head shot wii lotem :D Koleś musiał nieźle być zaskoczony.
Co do tego Wii.Jest to konsola dla Japońców i ludzi zakręconych.Reszta ich sprzętu jest w porządku,lecz i tak wolał bym PSP niż DS.
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze to tych zwierzątek powinni dodać opcję trenowania i walk między graczami, a wtedy powstałaby kolejna część Pokemonów :D
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
tiaa... niech jeszcze wymyślą coś w stylu PlaySation Home ;D Tylko, że w przypadku MS to pobranie tego było by odpłatne + specjalny abonament do tego i dodatkowo ciuchy, meble itp. w tym były by za kase .
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
tiaa... niech jeszcze wymyślą coś w stylu PlaySation Home ;D Tylko, że w przypadku MS to pobranie tego było by odpłatne + specjalny abonament do tego i dodatkowo ciuchy, meble itp. w tym były by za kase .
Pójdźmy jeszcze dalej. Niech do darzą domki dla avatarów. :D I nich wysyła się swoje avatarki do pracy, dodać sklepy, kina, teatry itd itp. Może nawet wielkie miasto avatarków. :D
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
A później MS wpuściłby wielką epidemię zmutowanej avatarkowej grypy i odpłatne szczepionki.
Biznes się kręci.
 

marwol

Użytkownik
Użytkownik
ja się nie dziwie. m$ to korporacja stworzona w celu zarabiania pieniędzy. jak ludzie kupują i chcą kupować te bzdety to m$ im to daje. dziwię się tym, którym to przeszkadza. nie jest to obowiązkowe ani potrzebne do gry. nie chcesz nie kupuj, proste. jakby dochody z tych zwierzaków wpadałyby wam do kieszenie to chyba podobałoby się wam ;)
 

tomekf19

Użytkownik
Użytkownik
Na ch*** jakies zwierzaczki.....Im sie całkowicie we łbach poprzewracało...Dla kasy zrobią wszystko. Wiem ze nikt mi nie każe tego kupowac, ale na co to jest?? Zenada....
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Na ch*** jakies zwierzaczki.....Im sie całkowicie we łbach poprzewracało...Dla kasy zrobią wszystko. Wiem ze nikt mi nie każe tego kupowac, ale na co to jest?? Zenada....
A czy w czyms ci to przeszkadza ze musisz wyklinac na cale forum? Opanuj sie dzieciaku! Jednym sie to podoba (np mi) jednym nie!!! Ale przeciez to w niczym nie przeszkadza????!!!!!! I po wprowadzenia takiego dodatku 2 strony beda zadowolone... gracze i ms, a tym co sie to nie podoba to niech na to nie patrza... Naprawde nie wiem jak za takie cos mozna tak wyzywac firme... naprawde M$ chce zrobic dobrze dla graczy i dla siebie! I POWIEDZCIE MI CO W TYM ZŁEGO???? Gdyby te zwierzaczki sie bzykaly,zarabialy na was to byscie byli w siodmym niebie nie??

Ps. Zenada to ty jestes ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom