zwrot gry

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie bardzo rozumiem po co z tym wyskakujesz. Ja nie mówię o jakichś prawach i regulaminach tylko o stanowisku MS a ich stanowisko jest takie że jak masz problem z grą to mogą zwrócić kasę. Simple as that.
Przeczytaj ze zrozumieniem ostatnie moje zdanie, które tak ładnie zacytowałeś.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przeczytaj ze zrozumieniem ostatnie moje zdanie, które tak ładnie zacytowałeś.
Doskonale zrozumiałem co napisałeś tylko wciąż nie rozumiem po co to wkleiłeś skoro napisałem że ms zwraca kasę. Wiem że chciałeś zabłysnąć ale było to bezcelowe. Oficjalnie termin na zwrot wynosi do miesiąca czasu ale w skrajnych przypadkach może go przekroczyć jak np w przypadku przytoczone go wcześniej premium.

robin, nie ja tu twierdzę, że sie nie da. twierdzę wręcz coś przeciwnego.
choć opieram się tylko na moim przypadku, to jednak uważam, że jest to możliwe.
a ty właśnie napisałeś to, co ja napisałem wcześniej.
o zwrot kasy za grę zwróciłem się na czacie MS, potem infolinia.
zwrócili mi kasę za grę natychmiast.
i tyle zostało z twojej eksperckiej wiedzy.
Pozwól że Cię zacytuję bo twoje wypowiedzi się kupy nie trzymają:

primo, seth już napisał, co się da a co nie.
I cytat Seth'a:
Jakby to był preorder to do czasu premiery można zrobić zwrot a tak z normalną grą to raczej nie, zapomnij.
Ja tylko podzieliłem się moją wiedzą która jest w 100% sprawdzona a nie żadne "raczej". Fakt jest taki że wszystko na xboxie można zwrócić ale nie każdemu się to uda bo do tego trzeba i dobrego argumentu i skorego do zwrotu pracownika pomocy technicznej MS.
 
Ostatnia edycja:

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Potwierdzę słowa setha ze preordery da sie cofnąć ale i Rob1n tez ma racje zakup karta tez cofają tylko często nie na konto a w formie waluty na portfel ms by moc te pieniadze wykorzystać ponownie na ich rynku. Teraz możliwe ze zwroty na konta też dokonują ja spotkałem sie z opcja zwrotu na portfel ms .
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Potwierdzę słowa setha ze preordery da sie cofnąć ale i Rob1n tez ma racje zakup karta tez cofają tylko często nie na konto a w formie waluty na portfel ms by moc te pieniadze wykorzystać ponownie na ich rynku. Teraz możliwe ze zwroty na konta też dokonują ja spotkałem sie z opcja zwrotu na portfel ms .
Nie jest to prawda. MS zawsze zwraca pieniądze tam skąd były wzięte czyli jak zapłaciłeś kartą to zwraca na kartę itd.
Nie ma tu żadnych odstępstw.
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie jest to prawda. MS zawsze zwraca pieniądze tam skąd były wzięte czyli jak zapłaciłeś kartą to zwraca na kartę itd.
Nie ma tu żadnych odstępstw.

Dokładnie tak, mnie kiedyś tez zrobili zwrot na kartę, nie było większego problemu, po pierwsze - trzeba umieć też dobrze zagadać i argumentować na live chacie, później sama sprawa potrafi trwać chwilkę, aż sprawdzą wszystko, później dostaje się potwierdzenie że kwota zakupu zostanie oddana, no i trzeba jeszcze poczekać kilka dni na zwrot na konto.
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie jest to prawda. MS zawsze zwraca pieniądze tam skąd były wzięte czyli jak zapłaciłeś kartą to zwraca na kartę itd.
Nie ma tu żadnych odstępstw.

Mówię tutaj tobie jaki przypadek ja miałem , zwrot 40 paru euro na portfel konta pomimo zakupu karta visa .
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Już widzę jak Janusze biznesu biją się o zwrot za grę, którą na szybciora przeszli bądź chcieli sobie od tak wypróbować i "nie wiedzieli jaką grę kupują".. Bo żyją w XVIII wieku i nie mają najmniejszej informacji o grze. Gambler i Secret Service wychodzą w następnym miesiącu.. a grę chcą kupić na już..

SARKAZM !!


Na PSN jest jasno napisane:



W momencie dokonywania zakupu użytkownik wysłał do nas prośbę o natychmiastowe udostępnienie zakupu oraz potwierdził, że rozumie następujące warunki:

(i) w przypadku zawartości cyfrowej (np. gry lub dodatku) użytkownikowi nie przysługuje okres na odstąpienie od umowy, w którym może anulować zakup;


W momencie dokonywania transakcji uzupełnienia funduszy w portfelu użytkownik wysłał do nas prośbę o natychmiastowe udostępnienie funduszy oraz potwierdził, że rozumie, iż nie będzie przysługiwać mu okres na odstąpienie od umowy i nie może anulować zakupu funduszy do portfela ani otrzymać zwrotu pieniędzy.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Onicniepytaj mogę być upierdliwa, ale co ma przywoływanie regulaminu Sony do sytuacji u MS? Dwie różne platformy, każda z nich ma swój regulamin i nie rozumiem po co przywołujesz regulamin, który użytkownika Xboxa w ogóle nie dotyczy :p
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@Onicniepytaj mogę być upierdliwa, ale co ma przywoływanie regulaminu Sony do sytuacji u MS? Dwie różne platformy, każda z nich ma swój regulamin i nie rozumiem po co przywołujesz regulamin, który użytkownika Xboxa w ogóle nie dotyczy :p
Kulek. M$ i Sony obowiązuje to samo prawo, regulowane dyrektywami unijnymi, to że Sony i M$ podchodzą tak czy owak to ich dobra wola. Nie maja obowiązku zwracać tresci cyfrowych.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kulek. M$ i Sony obowiązuje to samo prawo, regulowane dyrektywami unijnymi, to że Sony i M$ podchodzą tak czy owak to ich dobra wola. Nie maja obowiązku zwracać tresci cyfrowych.
Pokaż mi ten zapis u MS w regulaminie :) Kopiując to co dał Tomsi wszystko wyskakuje tylko u Sony :) No, albo w tych dyrektywach skoro się na nie powołujesz :D
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pokaż mi ten zapis u MS w regulaminie :) Kopiując to co dał Tomsi wszystko wyskakuje tylko u Sony :) No, albo w tych dyrektywach skoro się na nie powołujesz :D
Dyrektywa unijna 2011/83/EU
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
PSN czy XBL mają jakieś inne cyfrówki? Te same zasady..

Zresztą akurat miałem pod ręką potwierdzenie z PSN na mailu.. więc dałem z psn.
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już widzę jak Janusze biznesu biją się o zwrot za grę, którą na szybciora przeszli bądź chcieli sobie od tak wypróbować i "nie wiedzieli jaką grę kupują".. Bo żyją w XVIII wieku i nie mają najmniejszej informacji o grze. Gambler i Secret Service wychodzą w następnym miesiącu.. a grę chcą kupić na już..

SARKAZM !!


Na PSN jest jasno napisane:



W momencie dokonywania zakupu użytkownik wysłał do nas prośbę o natychmiastowe udostępnienie zakupu oraz potwierdził, że rozumie następujące warunki:

(i) w przypadku zawartości cyfrowej (np. gry lub dodatku) użytkownikowi nie przysługuje okres na odstąpienie od umowy, w którym może anulować zakup;


W momencie dokonywania transakcji uzupełnienia funduszy w portfelu użytkownik wysłał do nas prośbę o natychmiastowe udostępnienie funduszy oraz potwierdził, że rozumie, iż nie będzie przysługiwać mu okres na odstąpienie od umowy i nie może anulować zakupu funduszy do portfela ani otrzymać zwrotu pieniędzy.

Ale z Ciebie bystrzak - nie chodzi o grę którą się przeszło, bo wiadomo, że MS nie odda kasyw takiej sytuacji - chodzi o sytuację, gdy w grze (w którą graliśmy kilka-naście minut, albo w ogóle!) coś nie działa jak myśleliśmy - np multiplayer, albo grafika jest o wiele brzydsza niż na screenach, itp itd - można próbować się starać o zwrot kasy - ja miałem jeszcze inną sytuację, bo gra która była w GwG a byłem wówczas bardziej początkującym użytkownikiem, powinienem mieć cenę 0. ale pokazała się kwota, myślałem wówczas, że pewnie i tak nie ściągnie z konta, bo pisze że cena dla ludzi z goldem to 0zł, a tu niespodzianka - ściągnęło, więc napisałem do MS od razu, kilka dni trwało aż rozpatrzyli wszelkie okoliczności i oddali kasę na konto. Podobnie miał kolega jak miał problem z grą multi, napisał do MS, oddali mu kasę. Skoro Ty wpadłeś na taki pomysł januszku biznesu nie znaczy że każdy przypadek jest taki jak Twój genialny pomysł.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@Tincu
Miło, że zauważyłeś, iż wielki bystrzak ze mnie.
Z tych przykładów, co podałeś to powiem tylko tak.. Powinni zakazać tej osobie (bo nie określiłeś się, że to Twoje przykłady) internet, konsole i poczekać, aż osiągnie ona w pełni dorosłość (weźmy najlepiej przykład z UK) +21 i wtedy niech korzysta z internetu, konsol itp.

Żyjemy w XXI wieku, a Ty podajesz takie bezsensowne przykłady. Każda gra na screenach wygląda miodzio - bo są specjalnie podrasowane obrazki by gra wyglądała cudownie.



Oj człowieku widzę, że bardzo Cię boli to co napisałem. Starczy uderzyć w stół i JANUSZE BIZNESU się odzywają.
Nie planowałeś tak zrobić, nie zrobiłeś tak to po chu. podpinasz się pod ten temat broniąc Januszy? - Bo na prawdę nie rozumie Cię.

XBL powinien być dostępny dla ludzi bynajmniej o średnim IQ i zdecydowanie +21. Wtedy nie było by takich problemów i podczas rozgrywki nikt nie darł by mordki do mikrofonu..

Z racji tego, że bezpośrednio nawiązałeś do "MOJEJ OSOBY". To dla "TWOJEJ" informacji. Jak robię zakup to jest on przemyślany (korzystam z dostępnych mediów by porównać, oblukać itd) i co najważniejsze nie płacze o jakieś drobne. Jak się zdarzy jakiś niekomfortowy zakup to cóż sam sobie winien, że kupiłem.

Twoje przykłady są tak idealne jak kupno czekolady w biedronce zjedzenie pół tabliczki i zwrócenie jej sprzedawcy bo smak jednak nie był taki idealny jak wskazywało na to opakowanie ..


Jak kupowałeś gry na Pegazusa? Jak na "dyskietkach" były tak genialne grafiki narysowane, a jak odpalało się grę to rzeczywistość była całkiem inna.

Poza tym twój post spłynął po mnie jak deszcz po rynnie.
Więc daruj sobie jakiekolwiek wywody w moim kierunku jak moje posty nie dotyczą bezpośrednio twojej osoby.
Tylko ten 1 post tyczy się Cb i na tym koniec.
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wystarczy ze zakupiłeś grę a zaraz po tym np otrzymałeś , wygrałeś czy z innego źródła masz druga kopie której nie możesz zwrócić i wtedy starasz sie o zwrot u MS . Druga sprawa dlaczego ktoś dokonuje próby zwrotu to juz jego sprawa i nikomu nic do tego .
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Tincu
Miło, że zauważyłeś, iż wielki bystrzak ze mnie.
Z tych przykładów, co podałeś to powiem tylko tak.. Powinni zakazać tej osobie (bo nie określiłeś się, że to Twoje przykłady) internet, konsole i poczekać, aż osiągnie ona w pełni dorosłość (weźmy najlepiej przykład z UK) +21 i wtedy niech korzysta z internetu, konsol itp.

Żyjemy w XXI wieku, a Ty podajesz takie bezsensowne przykłady. Każda gra na screenach wygląda miodzio - bo są specjalnie podrasowane obrazki by gra wyglądała cudownie.



Oj człowieku widzę, że bardzo Cię boli to co napisałem. Starczy uderzyć w stół i JANUSZE BIZNESU się odzywają.
Nie planowałeś tak zrobić, nie zrobiłeś tak to po chu. podpinasz się pod ten temat broniąc Januszy? - Bo na prawdę nie rozumie Cię.

XBL powinien być dostępny dla ludzi bynajmniej o średnim IQ i zdecydowanie +21. Wtedy nie było by takich problemów i podczas rozgrywki nikt nie darł by mordki do mikrofonu..

Z racji tego, że bezpośrednio nawiązałeś do "MOJEJ OSOBY". To dla "TWOJEJ" informacji. Jak robię zakup to jest on przemyślany (korzystam z dostępnych mediów by porównać, oblukać itd) i co najważniejsze nie płacze o jakieś drobne. Jak się zdarzy jakiś niekomfortowy zakup to cóż sam sobie winien, że kupiłem.

Twoje przykłady są tak idealne jak kupno czekolady w biedronce zjedzenie pół tabliczki i zwrócenie jej sprzedawcy bo smak jednak nie był taki idealny jak wskazywało na to opakowanie ..


Jak kupowałeś gry na Pegazusa? Jak na "dyskietkach" były tak genialne grafiki narysowane, a jak odpalało się grę to rzeczywistość była całkiem inna.

Poza tym twój post spłynął po mnie jak deszcz po rynnie.
Więc daruj sobie jakiekolwiek wywody w moim kierunku jak moje posty nie dotyczą bezpośrednio twojej osoby.
Tylko ten 1 post tyczy się Cb i na tym koniec.

Widzę, że masz ogromny życiowy problem ze zrozumieniem prostych zdań.. a widzisz, gier na pegazusa nie kupowałem bo nigdy nie miałem takiego ustrojstwa. Jeden konkretny przykład mój podałem, podałem konkretny przykład kolegi. Jeśli natomiast lubisz ze wszystkim nabijać kabzę i nigdy nie potrafisz się upomnieć jak coś jest nie po Twojej myśli (pewnie też byś olał wydaną kasę na grę z golda, która powinna być za darmo? w końcu to byłby Twój drobny błąd i problem ) to super - to w sumie idealnie pasuje do ludzi z Wysp, faktycznie taka ich natura, do tego jeszcze należy doliczyć bezmyślność, przeświadczenie o swojej wyższości, nieszczerość - więc faktycznie idealnym jest brać we wszystkim przykład z UK :)

Jakoś nie pomyślałem o tym by się kłócić o zwrot za grę, którą przeszedłem, grałem dłuższy czas - a Ty na coś takiego od razu wpadłeś, od razu taki pomysł zakiełkował w okolicach Twojej makówki. W kilku kwestiach miałeś rację , tego nie neguję, ale tak jak napisałem - nie chodzi o zwrot kasy za grę w którą się grało x czasu - a przypadkowy zakup zawsze się może zdarzyć. Dla mnie koniec tematu, dla Ciebie tym bardziej powinien być , niech spłynie po Tobie ten post tak samo jak poprzedni - tylko skoro spływa, to najlepszą reakcją jest jej brak, więc nic więcej nie pisz, w ten sposób potwierdzisz to
 

betonosc

Świeżak
Świeżak
jakby ktoś potrzebował. zakupiłem wiedźmina przez microsoft store. skusiła mnie promocja. ale po godzinie gry stwierdziłem, że poprostu mi się nie podoba styl tej gry :) wszedłem na stronie microsoft store. odpaliłem czata. załatwiłem wszystko w 15 min :) cholera, ale ze mnie cebulak :(
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bez złotych łopat po proszę ;) Wiadomość z dzisiaj:
Witaj,
Na Twoją prośbę dokonaliśmy zwrotu kosztów za zamówienie złożone dnia 8 kwietnia 2017. Wkrótce na Twoim koncie powinny pojawić się zwrócone środki.
Oddane razem z vat-em, załatwione w 15 min po przez czat
 
Ostatnia edycja:

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jakby ktoś potrzebował. zakupiłem wiedźmina przez microsoft store. skusiła mnie promocja. ale po godzinie gry stwierdziłem, że poprostu mi się nie podoba styl tej gry :) wszedłem na stronie microsoft store. odpaliłem czata. załatwiłem wszystko w 15 min :) cholera, ale ze mnie cebulak :(
Wiem że odkop ale speedrana w godzinę na Wiedzminie 3 , respect :)
 

Do góry Bottom