1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwykła nagrywarką czy Ihasem XGD3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Widgeter, Listopad 3, 2012.

1. Widgeter

Widgeter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poczytałem troche forum i wydaję mi się ,że lepiej jest nagrywać nowe gry XGD3 (oprócz tych co mają zabez. CIV) zwykła nagrywarką ,bo nie trzeba wtedy sie bawić w firmware napędu pod płyty ID itd i każda gra działa ,a z tego co tu czytam nawet użytkownicy Ihasa mają problemy z nagraniem gier mając dokładny poradnik do nagrywania.Jedyny minus jest taki ,że nie mógłbym instalować gier na HDD,gram tylko offline.Co o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michasL

michasL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Sam mam iHas i wszystkie gry ta nagrywarka nagrywam i nie mam problemow. Wole nagrywac iHas i gre nagrac na dysk wtedy laser mniej pracuje(tak naprawde tylko ok.2-3min) Dzieki temu mozemy oszczedzac laser ;)

4. rejji92

rejji92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Choszczno
    iHas dobra rzecz. Nie ma żadnych problemów z nagrywaniem. Ok 90 zł za nagrywarkę płacisz raz a później nie musisz się męczyć z grami.

Jak ktoś wmawia wam że są problemy to zapewne jakiś imbecyl który ma problemy z czytaniem aby dobrze wszystko skonfigurować albo osoba którą ktoś wydymał na nagrywarce = ]

a co jak byś kiedyś chciał na live posmigać ? pamiętaj że są 14 dniowe kody (darmowe) które idzie wycisnąć z zagranicznych kont. jak by xbl gold był za drogi. cały multi fun Ci ucieka a po co ? ;)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Zwykła nagrywarką czy Ihasem XGD3

Jak ktoś nie umie czytać to nie nagra ani "zwykłą nagrywarka" ani ihasem. Lepiej wyjdziesz jak kupisz ihasa

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

6. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    ja polecam z ihasem sie pobawić. sam uzywam od miesiąca własnie 124b i jest ok , wsio nagrywa się bez problemowo na verbatimach potem tylko zrzuta na dys konsoli i mozna grac nie używając lasera konsoli.
    zwykła nagrywarka tez możesz nagrywać ale wtedy trik z mp3 bo inaczej wywali ci błąd o czyszczeniu szmatką lub brak autoryzacji .
    sam zadecyduj - ihasy sa naprawde tanie

Wczytywanie...

Poleć forum