1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwykle sluchawki jako headset?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fevi300, Czerwiec 13, 2012.

1. Fevi300

Fevi300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

CZy jest mozliwosc aby zwykle sluchawki z mikrofonem podlaczyc do xboxa 360 i wykorzystac jako headset?

z gory thx.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Pewnie tak, ale muszą mieć wejście takie jak headset, żeby to pada weszło :D Albo jakiś adapter... Chociaż nie jestem pewny jak się tak zastanowię to może nie działać... :p

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Powinny działać :) raz podłączyłem zestaw słuchawkowy od LG i działał normalnie :) a od NOKI już nie :)

5. Fevi300

Fevi300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakas przejsciowka potrzebna czy nie? Bo ja jeszcze xboxa nie mam, dopiero zamowilem.

6. krezor

krezor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie podepniesz kabla kończącego się jako jack 3,5mm musisz kupić przejściówkę xbox-> wejście na Jack 3,5mm Klik albo coś takiego: "SteelSeries Xbox 360 Headset Connector". Takie rozwiązania niby działają, choć za nie nie ręczę. Googluj coś więcej na ich temat ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum