1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwykły obraz iso na Game of Demand?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez filut10, Kwiecień 12, 2011.

1. filut10

filut10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.

Obecnie mam problemy z napędem, ale konsola się odpala i działa bez problemu. Chciałbym pograć jeszcze w kilka gier i tutaj mam pytanie. Czy istnieje jakiś program czy coś w tym stylu aby obraz gry (ISO) przerobić na plik Game of Demand i grać z pendrive'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HYRY

HYRY Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Istnieje ale nie zadziała na konsoli z flashem ponieważ nikt oprócz microsoftu nie jest w stanie podpisać pliku wykonywalnego w taki sposób aby konsola przyjęła ten podpis jako autentyczny i odpaliła grę.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  5. filut10

filut10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli rozumiem że jeśli chcę grać w ten sposób to tylko jtag ale chyba mogę ściągnąć taką grę z profilem? Nie będzie problemów z graniem? Grałem w ten sposób w gry arcade.

6. HYRY

HYRY Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz. Korzystaj póki jest czas, ja po zainstalowaniu dasha 13142 Télécharger Mise ? jours Beta 2.0.13142.0 mam same uszkodzone profile - microsoft wziął się za te gry i nie będą one działać jak wyjdzie nowa aktualizacja oficjalnie.

Wczytywanie...

Poleć forum