1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwyky HS czy podrobiony laryngofon?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ulan, Styczeń 31, 2012.

1. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Witam.

Ostatnio dość ostro szwankuje mi mój oryginalny HS (kiepska, jakość, nie zawsze kogoś słychać lub mnie). Zastanawiam się na kupnem nowego i na all... znalazłem coś takiego: Xbox360 Headset TX-2 Komunikator Gioteck HIT NOWY (2087687473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Czy ktoś z was korzystał z takiego "laryngofonu"? Jeżeli tak to niech napisze jak jego wrażenia: czy jest wygodny, czy dobrze słychać, itd. (Koszt nie jest wielki więc nie spodziewam się cudów na kiju ale czy będzie lepszy niż standardowy HS lub HEADSET STEREO DO XBOX 360 (2079352842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wygoda wygodą , ale nie polecam , Miałem taki Headset ( Gratis do MW3 )
    Nikt mnie nie słyszał , coś piszczało , jak nikt nic nie mówił w grze słyszałem szumy.
    A ten za 20zł Tez kiepski , mały + mocno sciska uszy , najlepszy i najtanszy headset to ten od Microsoftu , kup sobie ze 2 na allegro po 5zł i masz 2 Lata z głowy.

4. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    No właśnie tak myślałem że może okazać się wielką kichą bo ani żadnej opinii na necie, ani recenzji, mało ludzi to kupuje / kupiło. Dzięki za konkretne info :)

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Niedawno kupiłem taki http://allegro.pl/headset-quick-act-do-xbox-360-ps3-pc-i2089376062.html ;)
    Tyle, że dałem za niego 25zł z przesyłką... o_O
    Ogólnie polecam, bardzo wygodne rozwiązanie.

Poleć forum