1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zywot Xbox 360 - ile jeszcze ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Loker, Styczeń 23, 2009.

1. Loker

Loker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Przepraszam za temat ponieważ to już pewnie enty tego typu ,ale naprawdę zależy mi na uzyskaniu odpowiedzi :)

Chodzi mianowicie oczywiście o konsolkę.
    To tak ,nie posiadam żadnego next-gena ,a jedynie PS2.
    Znudziło mnie monotonne granie w to samo i dokupywanie coraz nowszego sprzętu do mojego pc. Chciałbym zakupić sobie nową next-genową konsolkę.
    Nasuwa mi się teraz kilka pytań, ale zacznę od najważniejszego.

Dużo się teraz mówi o nowych konsolach MS ( w niedalekiej przyszłości ) Boję się "pozbycia się" "śladów" o Xboxie 360. Tak jak to zrobiono z X-em. Oczywiście nikt nie ma pewności czy się tak stanie. Cenie sobie opinie innych dlatego dokładne moje pytanie brzmi.

Ile dajecie jeszcze X360 ?

No bo nie chce kupić teraz X, żeby za rok okazało się ,że dupa i koniec z nią ;/.

Proszę o odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Do 2012 na pewno będzie pełny support dla X360.

4. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Konsolka pociągnie coś myślę, że do 2011-2013 roku. Też miałem PS2 i ostatnio porównywałem grafikę. Nie wiedziałem, że tak wielka różnica. Zadowolony jestem z zakupu. Ale i tak mam wielki szacunek do Sony, za to wychowanie na grach :D
    Zwróć uwagę przy kupnie na datę produkcji, żeby trafić na falcona( nowe chłodzenie) bo na jaspera nie dasz radę.

5. Loker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    To Falcon i te inne to się akurat orientuje ,bo przeszperałem troche to forum, Tylko właśnie obawiam się ,że kupie i za jakiś czas się skończy. No nic dzięki i mam kolejne pytanie.

Jak zapowiadacie ten rok (2009) Dla X ? bo podobno ma być słabo, ( gry ).

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Trafić na konsolę starszą niż Falcon to nie lada sztuka i praktycznie teraz nie możliwa.

7. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na dzień dzisiejszy w kwestii tytułów na wyłączność rok 2009 zapowiada się lepiej dla użytkowników PS3, ale Microsoft napewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Za to będzie cała masa świetnych tytułów multiplatformowych. Ponadto, skoro dopiero teraz kupujesz konsolę, to śmiało masz przynajmniej rok nadrabiania zaległości, bo dostępna jest cała masa genialnych gier, więc o to bym się raczej nie martwił.
    Zamsiast się zastanawiać, lepiej nie trać czasu i kupuj konsolę, bo 600zł za wersję Arcade, to naprawdę śmieszne pieniądze.

8. Loker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Yhm, No ja własnie teraz w ciągu 2 tyg mam zamiar zakupić. :)
    Nie wiem jeszcze ,ale poważnie zastanawiam się na iextreme bo nie chce by było tak ,że kupie gre za blisko 200zł a mi się płyta zniszczy ;/ . Macie coś na ten temat do powiedzenia. To będzie dodatkowy koszt rzędu... ?

9. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    50-80zł. Jeśli nie masz "problemów moralnych", to śmiało przerabiaj. Flash nie wpływa na poprawne działenie konsoli.

10. Loker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    "problemów moralnych" ? Masz cos specjalnego na myśli ?

A to drugie to chodzi Ci o to że Flash prowadzi do śmierci konsoli ?

11. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Jeżeli nie gnębi cię sumienie że okradasz wiele osób grając w piraty to przerabiaj.

Nie, i nie wiem kto ci to mógł powiedzieć ;o

12. Loker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Ok dzięki :) To ja mam już tylko dwa pytania w zanadrzu :D
    - Czy na początek monitor Benq 19' bedzie dobry ?
    - Jakie gry polecilibyście dla osoby lubiącej:
    rpg, przygode i jakąs akcje :)

13. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nooo... powinien starczyć tylko jak LCD
    No masz taki gust jak ja czyli: Assasin's Creed, Gears of War 1/2, Fable 2 to obowiązkowo a oprócz tego Too Human(fajny RPG), Tomb Raider:UnderWorld no i Halo 3

14. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Byle by miał wejście HDMI :D

15. jrrt83

jrrt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z hdmi nie koniecznie bo co ci da hdmi jak nie bedziesz mial glosnikow w monitorze i trzeba bedzie wyprowadzac audio
    wazne zeby mial dvi bo na vga to chyba zbrodnia grac chociaz osobiscie nie gralem
    kabel przejsciowka hdmi->dvi-d kosztuje ok 20zl na allegro a jakosc sygnalu cyfrowa

16. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    Ja ci powiem drogi kolego,że też kupuje xbox'a 360 i wyznacze na to jakieś 550 złotych
    co do gier naprawde mamy rok do tyłu z grami, ponieważ wyszło tyle gier że ...........
    Najlepsze gry jeśli chodzi o te które widziałem to fable 2 obowiązkowo, gearsy fo war 1,2
    GTA 4, no może jakiś nfs :p

17. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dlaczego zbrodnia ? :cool: Sam gram na tym kablu i jestem zadowolony. A jeżeli chodzi Ci, że trza go kupić to jest naprawdę zbrodnia. Microsoft nie myśli o ludziach :confused:

A i ten rok zapowiada się cienko. Posiadacze PS3 to będą mieli w co grać my musimy przebiedować. Ale ja sam nadrabiam zaległości, bo xa mam dopiero miesiąc.

18. Loker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Wejscie mam Dvi-D :p A mam pytanie bo ostatnio zakupiłem sobie do komputera świetne głosniki ( Wg mnie super brzmienie ) i czy jest mozliwosc zrobienia tak ,że obraz przez Dvi- D ,a głos do tych głosniczkow ?

Jeśli chodzi o gry to myślałem nad tytułami:
    Assasin Creed, GoW 2, GTA IV, Spiderman: Web of Shadow, Fable 2, Mirrors Edge ( Czy jak to sie tam pisze ) No i wiele innych :p. Proszę jeszcze o odp na temat tych głosniczków i bd good :p. Jeśli chodzi o X-a to kupuje Arcade , oczywiscie Falcon, chyba ze cudem trafie na Jaspera :D a o dysku pomysle jak dorobie sie kasy :p. Czyli do najbliższych świąt. Dziekuje wszystkim za pomoc :) POZDRO 4all

19. Pan Gąbka

Pan Gąbka Guest

Sorry ze tak odbiegne od tematu ale rowniez planuje zakup xboxa 360 w lutym i zaczalem pomalu sciagac gry. I tu moje pytanie jeden z uzytkownikow napisal ze rok zajmie granie w stare tytuly, jakie polecacie starsze tytuly bez ktorych nie mozna nazwac sie xbox'owcem?

20. Loker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Nie mam X-a ,ale myśle ,że powinieneś zagrać w GoW 2 ( Gears of War 2 ) bo to "Nasz" exclusive. Na Twoim miejscu pobrał bym jeszcze Assasin Creed, Prince of Persia, GTA IV, Mirrors Edge :p. Te gry ja napewno kupie bądź pobiorę. Choć nie wiem czy przerabiam.
    Czekam na odpowiedź do mojego poprzedniego posta ;)

Wczytywanie...

Poleć forum