1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Żywotność baterii

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skwierczyq, Listopad 18, 2010.

1. skwierczyq

skwierczyq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakich baterii używacie w swoich padach, ile kosztują, oraz przez jaki czas trzymają. Czy opłaca się kupować Play & Charge Kit?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michalmx0

michalmx0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    ja używam baterii duracell, mi trzymają jakieś 2-2,5 miesiąca, mam też zestaw Play&Charge Kit, ale ten akumulator trzyma góra 1,5 tygodnia więc według mnie jest nieopłacalny i lepiej używać zwykłych baterii alkalicznych

4. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć!
    Mam pytanie: na ile godzin grania starcza bateria alkaliczna dobrej klasy?
    Nie wiem czy dokupić bad przewodowy czy wireless.
    Wielu osobom starcza na ok. 4 dni grania, jak to jest, że inni grają tak samo intensywnie a grają kilka tygodni? Czy to akumulatory trzymają te 4 dni, ale są używane za to, że da się je ładować?

5. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja używam baterii litowojonowych, które można ładować i zazwyczaj wystarczą mi na tydzień grania.

6. Muciek

Muciek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja używam alkalicznych Energizer bądź Duracell. Starczają mi one a ok. 2 tygodnie grania po 2-3h dziennie także uważam, że wynik jest niezły. Fakt swoje kosztują, bo za 4 sztuki coś koło 15zł, ale myślę, że warto.

7. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    ja używam energizer li-ion 2750 mah ,styka na miesiąc grając około 4h\dziennie

8. bercik121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Acha, ważne: Gracie z headsetem?

9. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Alkaliczne GP, lub energizer trzymały mi zawsze ok. 1 miesiąca, grałem co dzień po parę godzin, we wakacje, z włączonymi wibracjami. Teraz kupiłem sobie akumulatorki energizer 2000mA czy jakoś tak, i trzymają też coś koło tego, tylko jak się rozładują, to sobie naładuję w ładowarce przez noc i mam full. Polecam takie rozwiązanie.

10. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
  11. bercik121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To nieźle, chyba się pokuszę o wireless czarny do kompletu, który już zamówiłem (Elite). Tylko trochę przydrogo to wyniesie... szkoda, że nie widać na allegro czarnych używek.

12. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja gram na bateriach Toshiba trzymają ok 3 tygodni normalnego grania . Jak sie rozładują to czekam tydzień i znów mogę na nich grać z 3 dni .

13. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Akumulatorki do padów/myszek/klawiatur to tylko i wyłącznie Panasonic Infinium lub klony...
    Są delikatnie mniejszej pojemności (2000-2200mAh), ale przez rok leżenia od pełnego naładowania gubią zaledwie kilka % prądu. Kosztują średnio 2 zł więcej niż np. Energizer 2500mAh, a na pewno wytrzymają dłużej. Energizery i inne tego typu aku są dobre do cyfrówek, gdzie potrzeba dużej wytrzymałości, ale w krótkim czasie.

A aku tego typu polecam gorąco wszystkim - byłem sceptycznie nastawiony, ale kupiłem sobie jeden komplet na sprawdzenie, a aktualnie mam 4 takie - 2 do padów, 1 zapasowy i myszka od kompa :p

14. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć,

Polecam Ci Sanyo Eneloop - naprawdę fajne akumulatorki. Lepszych nie miałem i o ile więcej zastosowań w razie potrzeby niż P&C.

Pozdrawiam,
    K.

15. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Rowniez posiadam sanyo eneloop, 20-30h grania a ladowanie ze 3h :)

Wczytywanie...

Poleć forum