1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Żywotność konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez detoks, Listopad 24, 2010.

1. detoks

detoks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemanko. Od paru dni zastanawiam się nad żywotnością konsoli chodzi mi dokładnie od czego to zależy? Na przykładzie mam Xbox z końca 2007 roku bez HDMI (nie wiem jaka to wersja) przed jego zakupem koledzy którzy też posiadają klocka odradzali mi kupno ponieważ mówili że bankowo będzie RROD albo jakiś inny błąd. Mam ja już pół roku gram około 20-30h tygodniowo i ani sie nie grzeje ani nie daje mi żadnych niepokojących sygnałów. Dlaczego o tym mówie? Tydzień temu mój ziomek zakupił w Media Markt wersje Arcade tj. Falcon i dzisiaj dostał RROD'a. Teraz rodzi sie pytanie czy niektóre egzemplarze są poprostu wadliwe? I czy czasami te starsze konsole mogą dłużej służyć niż te nowe?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wierzba14

wierzba14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem tyle Dobrze trafiles na Konsole i sie ciesz:D

4. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    LOL

Co to za ziomek? bo jak tydzin temu mogl kupic falcona ? pzdr

Może kupił jaspera i ma rrod bo np kable nie dopiete czy cos

5. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Niezna sie dnia ani godziny kiedy padnie :)

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Falcony nie są już sprzedaży chyba że używane ja kupiłem końcówkę Falcona prawie 2 lata temu więc nie wiem jak mógł kupić tydzień temu niech sprawdzi kable do obrazu do zasilacza wszystkie a jak nie to to na gwarancję może trafiła mu się jakaś felerny egzemplarz ale wątpię żeby na Jasperze był RROD nawet na Falconie ja mam używam nawet po 10 godzin grałem i nic.

7. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    ostatnio byłem w realu opole to za 499 arcade falcon sprzedawali leżaki z wystaw (wyciągane zza szyby /witryny) w zastępczym pudełku jakby się oryginalne nie znalazło. oczywiście wszystko na gwarancji m$ - nigdy w życiu bym takich okazji nie łapał

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mój Xbox żyje już ze 2 lata i przegrałem na nim z 1500 godzin i nic się nie dzieje :)

9. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Stary taką okazje bym zaraz brał nowe konsole za 499zł a Falcon nie jest wcale taki zły mam używaną 2 lata i wiem co mówię zero problemów żadnego przegrzewania ani nic w tym stylu

10. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to ja też napiszę moje przeżycia ;) Mój pierwszy Falcon zakupiony w Media Markt wytrzymał zaledwie 2 lata mimo iż nie grałem za wiele czasem nawet w tygodniu jej nie włączyłem bo nie było czasu ale niestety nadszedł kiedyś dzień jak leżałem w domu pochorowany więc trochę grałem wtedy ale też nie do przesady no i zaczęło się coś dziać pare razy mi wywalała E-74 później było chwile dobrze a potem coraz trudniej było włączyć ją żeby zagrać ale ostatnie dni choroby jak jakimś cudem mi się udało ją w końcu odpalić to jak włączyłem o 8 rano to chodziła non top do 22 czasem do 24 ale lałem na to bo wiedziałem że i tak już ma godziny policzone i o dziwo przez cały dzień było ok udało mi się taki zabieg zrobić chyba przez kilka dni no i potem już nie chciała zaskoczyć ale RROOD nie było tylko E-74 no i zaraz za 2 dni zakupiłem nowego już JASPERA i po roku jak na razie żadnych problemów więc moje zdanie jest takie że to zależy jak się trafi.

Mój znajomy miał jedną z pierwszych xboxów 360 jakie wyszły i mu 5 lat wytrzymała a on maniak na gry jest i jak przychodził z pracy i odpalał Xboxa to grał non top bez przerwy do 22 / 23 więc byłem w szoku że mu tyle wytrzymała aż niedowiary , a jak przyszedł weekend to już masakra całą sobotę i całą niedziele chodziła non top hihih no i co powiecie "Rekord Guinnessa" czy co ?

11. Grzesiek87

Grzesiek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja również mam Falcona, kupiłem go używanego i działa bez problemu, gram na nim około 4h dziennie i nic się nie dzieje :)

Wczytywanie...

Poleć forum