1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Żywotność konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Johny8564, Maj 17, 2012.

1. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.Jakie można zrobić przeróbki w konsoli xbox 360,które pozwolą na wydłużenie jej żywotności?Na razie wymieniłem pastę pod radiatorami która była w nie za ładnym stanie.Za pomoc dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dodać jakiś cooler jeszcze, uszczelnić tunel powietrza + tekturki na gpu i cpu, wyciąć kratę z tyłu, dodać radiatory na pamięć jest tego mnóstwo. Ten pierwszy najskuteczniejszy.

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Wiesz jakie? Nie włączać i nie wyłączać jej co chwilę.

Włączenie konsoli o wiele więcej skróca żywotność, że tak powiem, niż ciągłe 'włączenie'.

A tak naprawdę, ja swoją konsolę mam 2 lata, raz otworzyłem ją, żeby wyczyścić kurz w środku, o dziwo za dużo tego kurzu nie było, może tyle co przez miesiąc zbiera mi się w kompie :).

RRoD wyskoczył mi raz (Odpukać :p) a dlaczego? Bo podczas gry zabrakło prądu.

Konsola codziennie jest czyszczona na zewnątrz z kurzu. Nie zacina się (Tylko demo Dragon Dogma, ale to chyba wina demka :p i Skyrim ale bez patchy).

Jak dbasz, tak Ci konsola się odwdzięczy i Ci tyle posłuży. Jak dla mnie te wszystkie 'modyfikacje' są licho warte, tak samo jak sławna podstawka pod konsolę od laptopa, poza wyglądem, o ile jest podświetlana - gówno daje.

5. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie cooler na heatpipie pod gpu zbija 10 stopni z ramu z 6-8 z gpu i coś koło tego z cpu więc w takim xenonie to być albo nie być. W FSD po rgh są podane temperatury więc widać i można podkręcić coolery aby szybciej chodziły.

Wczytywanie...

Poleć forum