1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Żywotność napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radex171, Styczeń 15, 2013.

1. radex171

radex171 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, nurtuje mnie właśnie sprawa która kiedyś tam kiedyś (nawet chyba zanim xbox360 był na rynku, choć mogę się mylić) była bardzo znana, mianowicie w konkurencyjnej konsoli która była przerobiona, trzeba było strasznie uważać na jakich płytach się nagrywa kopie zapasowe gier, gdyż laser napędu potrafił po jakimś czasie odmówić posłuszeństwa bądź "bardzo słabo czytał" płyty. Dla tego zastanawiam się czy w slimach również tak jest, że jeśli używam kopii gier nagranych na zwykłe płytki dvd+r dl to i tu może mnie spotkać rozczarowanie spowodowane uszkodzeniem bądź zbyt szybkim "zmęczeniem" laseru od napędu? dodam iż jak wielu użytkowników radzi nagrywam tylko na verbatimach (chociażby ze względu żywotności, bo nie chciałbym zobaczyć wżer na wew. cześci płyty które się powiększają niszcząc ją).

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Naped sie meczy i tak. Najlepiej grac z hdd. Nie wazne czy slim czy phat

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...