0013 i co dalej?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Quild

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj wyskoczyły mi 2 czerwone diody. sprawdziłem, że kod błędu to 0013 czyli przegrzanie ramu. nie wiem co dalej. co z tym zrobić? proszę o pomoc
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 0013 i co dalej?

Jeśli gwarancja to wiadomo jeśli nie była metoda na XO że takie podkładki należy podłożyć.nie mam tam dostępu więc nie dam CI..
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: 0013 i co dalej?

Quild napisał:
Wczoraj wyskoczyły mi 2 czerwone diody. sprawdziłem, że kod błędu to 0013 czyli przegrzanie ramu. nie wiem co dalej. co z tym zrobić? proszę o pomoc
Caly czas masz przegrzanie ramu ?
 

Quild

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 0013 i co dalej?

w nocy wyłączyła mi się konsola i były 2 diody. wyłączyłem i włączyłem- działało. pograłem jeszcze pół godzinki i poszedłem spać. dziś rano zagrałem 10 minut i znowu 2 diody. sprawdziłem kod błędu, wyszło 0013. jednak konsola już nie działa. tzn. jak tylko ją włączę to wiatraki śmigają na maks i 2 czerwone diody. stała spokojnie od 14 do 20, sprawdziłem i dalej to samo. konsola gwarancji nie ma, przerobiona. jest to premium hdmi 65nm z napędem Benq (listopad 2007). zanim mi się w nocy wyłączyła to płyta w napędzie chodziła przez chwilę jak szlifierka kontowa, jednak porysowana nie jest.

temat do zamknięcia. pomogły gumki na ram
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom