10 odpicowanych wnętrz aut w tym też ''xbox''

Big Boo

Użytkownik
Użytkownik
10 odpicowanych wnętrz aut

Jeśli podziwialiście kiedykolwiek efekty programu "Pimp My Ride", to i te projekty zapewne znajdą uznanie w waszych oczach. Oto dzieła prawdziwych ekstremistów tuningu.

#1. Samochód - Xbox

Twórcą tego wnętrza jest firma Suzuki. Mimo dziecinnego wyglądu, zapewniam Was, nie zostało ono wykonane przez maniaka gierek na Xboxie z talentem dekoratorskim.





#2. Hello Kitty Pink plastic

Wnętrze to zostało zaprezentowane po raz pierwszy na targach w Tajlandii w 2008 roku. Zdecydowanie zaprojektowane do użytku płci pięknej. W oczy rzuca się kierownica w kształcie głowy kotka, która, oprócz niecodziennego wyglądu, jest również bardzo przyjemna w dotyku.



#3. Alpine 2003 Honda Civic Si

W środku jest chyba wszystko. Firma Alpine wydała ponad ćwierć miliona dolarów na to cacko. Ten samochód jest tak napakowany elektroniką, że spokojnie można nazwać go bezprecedensowym.













#4. Samochód udekorowany domowym sposobem

Z pewnością przyozdobienie takiego samochodu zajęło sporo czasu i pochłonęło sporo koralików. Ktoś, najprawdopodobniej, odpicował swoje auto na potrzeby klubu " The Purse"



#5. Wnętrze w stylu retro

Dla tych, którzy wciąż kręcą nosem na nowoczesne dizajny. Witamy z powrotem w zamierzchłych czasach!



#6. Tęczowy samochód

To autko musiało należeć do prawdziwego wesołka.



#7. Kudłate autko

Idealny samochód dla par, które lubią się przytulać. Jeśli jednak jesteś osobą samotną, cóż... rozłóż siedzenie i przytul fotel.



#8. Bling bling

Cóż, na pewno nie jest niewygodne... Można śmiało powiedzieć do pasażera: "Stary, czuj się jak u siebie w domu".



#9. Samochód z fotelami obrotowymi

Niezwykle użytecznym elementem tego wnętrza są obracające się fotele, w tym i fotel kierowcy. Nie ma nic lepszego niż rozmowa w cztery oczy z kolegą siedzącym z tyłu przy prędkości 100 km/h.



#10. Różowy Louis Vuitton

"Mam już torebusię, mam nowe buciki, teraz kupię sobie autko... Kocham autka!"



Źródło PL : 10 odpicowanych wnętrz aut - Joe Monster
Źródło ENG : http://www.thetoyzone.com/2009/blog/10-awesome-pimped-car-interiors/

Spodobało się
;)
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zajebiscie , tylko ze zdjecia zablokowane :/
 

skols

Użytkownik
Użytkownik
 

Big Boo

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiedziałem, że zablokowane będzie na następny dzień ;/ Poprawiłem innymi linkami gdzie nie wygaśnie ;)
 

PioSza

Użytkownik
Użytkownik
Trzecie autko kozackie :D
 

Big Boo

Użytkownik
Użytkownik
Autko #3 ma więcej fotek dlatego bo tylko do niego znalazłem wiecej :)

#EDIT

Do samochód xbox znalazłem jeszcze jedna fotke
 

Do góry Bottom