Krzychu1987
Banned
Na 2 kontach mam łącznie koło 40 pozycji ale w żadnej nie zaliczyłem calaka
A to dlatego że zawsze wtrynią tam achiwmenty do zdobycia w trybie MP który mnie nie interesuje.
w tekkenie łatwo jest nabić lub innej bijatyce.Proszę podajcie tytuły gier gdzie łatwo można zdobyć GS
Nie można.A czy GS można zdobywać w udostępnianych na xbox live demówkach gier?
Dosyć łatwo nabijać GS w asasynach( I,II,Brotherhood), a jeśli chodzi o calaki w tych gierkach,to najlepiej mieć mapy,czy jakiś poradnik do znajdźków,bo zebranie wszystkich piór bez nich może być trochę mozolne.W brotherhood zaś do kilku aczików w multi potrzeba się ustawić z kilkoma osobami,żeby je zrobić.Proszę podajcie tytuły gier gdzie łatwo można zdobyć GS
Władca pierścieni wojna na północy tam osiągnięcia wpadają podczas głównego wątku bez większego problemu. Gram od 2 dni i mam chyba 30 na 45.Proszę podajcie tytuły gier gdzie łatwo można zdobyć GS