11 Październik / aktualizacja dashboardu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Xbox 360 system software - Wikipedia, the free encyclopedia

EDIT:
Prosze o nie zaśmiecanie tematu komentarzami typu dobrze że nie zaktualizowałem LT do 2.0

EDIT2:
- nr dasha: 13604.
- nie usuwa przeróbki (chyba że ktoś ma niższy niż 13146 to oczywiste jest że usunie)
- po aktualce GoW3 dalej śmiga inne gry XGD3 też
- gry z AP 2.5/2.6 działają
- ludzie po aktualizacji sprawdzali programem xval czy nie mają flagi i wszystko ok (ja nie ufam temu programowi ale info musiałem zamieścić)
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Się właśnie teraz zdziwiłem!

Mam, a raczej miałem, najnowszego Dasha 13599, a tutaj włączam fife, i woła o aktualizację! ****, do czasu wyjścia nowego LT 2.0 (tego z łatką), trzeba odłączyć konsolę od internetu. Eh.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Aktualizował już ktoś konsolę?
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie piszcie jak coś wiecie ludziska
 

jabar_24

Banned
Użytkownik
a ja mam pytanie takie, przed przeróbką slima normalnie kabel wkładałem interntowy w konsole i sie łączyło z XBL , a teraz ,nie wiem czy po flashu na 2.0 czy przez co , jak daje TEST POŁĄCZENIA to nie może nawet z siecią się połączyć.. wie ktoś może o co kaman ??

mam net radiowy z uzyskiwanym automatycznie IP itp

PS. Jakieś wieści na temat nowej aktualki ??
 

arosz88

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
ja robię aktualizacje więc zaraz napisze co i jak. Dodam ze mam starego LT 1.91
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
super tylko odpal kilka nowych gier żeby było jasne co w trawie piszczy
 

arosz88

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
a więc wgrał sie nowy Dash: 13604. Poza tym fifa działa bez problemu i xbox live również.
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Mianowicie nie usunęło Ci przeróbki?
 

stivitv

Świeżak
Świeżak
Niech ktoś odpali Forze 4 na tym Dashu 13604.
 

deek

Użytkownik
Użytkownik
pytanie tylko czy ten nowy update nie usuwa lt 2.0 , bo się zastanawiam czy robić flasha
 

paczos

Użytkownik
Użytkownik
napewno przy lt 2.0 po aktualizacji jest jak było nic nie usuneło
itd a przy wcześniejszych wersjach LT nie wiem może ktoś sprawdzi


po drugie jest to ogólna aktualizacja konserwacji systemu i nie ma żadnych nowych funkcji wiec możliwe ze na starszych LT nic sie niestanie
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Czekamy czekamy! taka prośba jeżeli ktoś aktualizuje to niech pisze dokładnie z jakiej przeróbki jakie gry odpalał itd.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jestem po updacie. Bez problemu działa GOW3 i starsze gry więc wszystko wydaje się być OK.
 

broniu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam lt 1.91 Przeróbki nie usunęło. Gram online w fife bez problemów, przynajmniej na razie.
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze, że update nie ma wpływu na nasze przeróbki ;). Może wprowadzili aktualizację stricte poprawiającą zabezpieczenia.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Edytowałem pierwszy post.
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki panowie i o to chodzi ważne by się bajzel nie robił Rob1n a inne gry xdg3 ogrywałeś może?
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dzięki panowie i o to chodzi ważne by się bajzel nie robił Rob1n a inne gry xdg3 ogrywałeś może?
Mam tylko GOW'a bo reszta mnie nie interesuje. Co do forzy czekam na finala a nie jakieś promo.
BTW nie odpalałem gier Ap2.5 więc nie wiem jak z nimi.
 

clumzy

Użytkownik
Użytkownik
być może to tylko zabezpieczenia,a być może wczesne sprawdzanie do próby usunięcia możliwości RGH.

//edit.
jestem podpięty pod live nie woła narazie o żadną aktualkę.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom