11 Październik / aktualizacja dashboardu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sasza666

Użytkownik
Użytkownik
wszystko smiga na fat nic nie blokuje key odczytuje sie normalnie
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
korni93 to nie nasza wina, że jesteś debilem.
 

Tusiek

Użytkownik
Użytkownik
HELP!!!====> a mi aktualizacja usunęła napęd z konsoli mam pustą wnękę , co ja mam teraz zrobić ?? :eek:

korni93 poratuje Cię ---> 3rd wave patcherem , to teraz możesz sobie przerobić obraz w swoim telewizorze na 3D bez okularów ofc.......z lenistwa nie wiesz podst. rzeczy ,że aktualizacja dashaTAK usuwa wszystkie wcześniejsze mody napędu od 1.9 i niżej!! --- wydaj 20zl dla serwisu , albo poradnik za DARMO jak masz KEY napędu - 20 min roboty i masz LT.2.0.

P.S na premiere BF i CODa będzie niespodzianka od MS:) --cyk cyk :) pograne na live :D
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Korni93
Jest tu masa debili a ty niestety zaliczasz sie do tej nie elitarnej grupy .
Ja tez jestem Noobem , ale nie pytam o cos co jest wytlumaczone 5 cm wyzej ^^
Szybciej jest looknac pierwsze strony tematu niz czekac kilka godzin na odpowiedz !
 

Jenx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ma przeróbke LT+ czy jeśli wgram to aktulizacje to czy on usunie przeróbke.
 

philips

Użytkownik
Użytkownik
Tak usunie.
 

Jenx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ma jeszcze jedno zapytanie co mogę zrobić żeby zagrać w gre kinetc sport zawsze kiedy wkładam płyte z grą wyskakuje komunikat o aktualizacj systemu,i czy jak bym miał przeróbke LT+2.0 czy coś by się zmieniło.
 

philips

Użytkownik
Użytkownik
nie nic by nie zmieniło, komunikat by nadal się pojawiał.
 

Jenx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
to da się jakoś zagrać we gy na kinetc
 

philips

Użytkownik
Użytkownik
tak zaktualizować konsole.
 

Jenx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ale wtedy trzeba znowu przerabiać konosole
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
ale wtedy trzeba znowu przerabiać konosole
 

paczos

Użytkownik
Użytkownik
to da się jakoś zagrać we gy na kinetc
poproś rodziców o 50zł na cukierki i będziesz miał na przerobienie takie już życie jeśli chcesz grac na konsoli w nowe gry musisz się liczyć ze co chwila trzeba wydać na serwis

ten temat powinien być już dawno zamknięty bo posty odbiegają od tematu :cool:
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
po co zamykac jak na dniach zaczna sie bany :)
wtedy bedzie gdzie pisac ...
 

Wojtek230492

Użytkownik
Użytkownik
ja przed chwilamialem problem z aktualizacja ale teraz poszlo napisze co i jak

@edit
no aktualizacja poszla przerobki nie usunelo i wlasnie sciagam dodatki do forzy 4:D powodzenia
 

gambit1982stw

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie, chociaz nie wiem czy to tutaj, a mianowicie mam LT 2.0 i najnowszego dasha, a moje pytanie to: czy usunie mi przerobke jak bede sciagal łatki do gier lub np do facebooka albo do zuna???
 

paczos

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, chociaz nie wiem czy to tutaj, a mianowicie mam LT 2.0 i najnowszego dasha, a moje pytanie to: czy usunie mi przerobke jak bede sciagal łatki do gier lub np do facebooka albo do zuna???
nic ci nie usunie
 

artur99b

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem, nie wiem jak włonczyć konsolę bo są 3 przyciski na konsoli i nie wiem ktury wybrać rzeby nie popsóć. POMOCY Plisssss
 

kojak1989

Świeżak
Świeżak
ja bym poczekal troche z tym wszystkim bo jakos 25 listopada ma wyjsc nowy dash zmieniajacy wyglad interfejsu kosoli, wprowadzajacy nowe usługi i zapewne usuwajacy LT+2.0 ale bez magicznej kuli tego ostatniego to nikt raczej nie przewidzi .Wiem ze to ma byc dosc innowacyjny dash bo czytalem ze na bazie pecetowego Silverlighta wiec cholera wie jakie bedzie mial zabezpieczenia ale poczekamy to zobaczymy ;)
 

djblok

Banned
jak 25 listopada ma wyjść nowy dash,to szansa jest ze BF3 i MW3,NfS: The Run ,Kinect Sports: Season Two, będą chodziły na 599, a na tych mi najbardziej zależy grach, ale wydaje mi się ze te gry już będą miały nowego dasha
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom