136 obrazków awatarów w nowych ciuszkach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mic1225

Użytkownik
Użytkownik


MS podesłał nam ponad 100 obrazków awatarów w nowych ciuszkach, które będą dostępne po aktualizacji interfejsu głownego. Możecie na nich zobaczyć jak będą prezentować się w tematycznych strojach z gry (Halo, GoW), z gadżetami czy w markowych ubraniach. Wszystko do obejrzenia w galerii.

Galeria z ciuszkami: 136 obrazków awatarów w nowych ciuszkach - zdjęcie

Źródło:Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Wszystko spoko, dopóki nie trzeba za to płacić :(
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Ten jest zajebisty :)
 
S

sebool12

Guest

LOL nawet dresy adidasa .
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
sebool12;185491 LOL nawet dresy adidasa .[/QUOTE napisał:
no nawet temat adidasa jest do zassania, reklama wkracza na x i jeszcze trzeba za nią płacić lol
;)
 

hawkes

Banned
Użytkownik
reklama wkracza na x i jeszcze trzeba za nią płacić lol
;)
Hehehe, szczera prawda. A co do awatarów, taki np. awatar Carmine'a z GoW mi się nie podoba. A to dlatego że niedługo co 2 osoba będzie miała taki sam awatar, no chyba że da się zdjąć ten hełm, wtedy jeszcze nie będzie aż tak strasznie. Już widzę te nadchodzące hordy Master Chiefów, Marcusów, i innych zminiaturyzowanych postaci z gier.. Choć gdybym mógł ubrać awatara jak Francisa z L4D... :D 'I hate avatars' ;)
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
Nie no...ciuszki spoko...tylko na pewno nie będę za nie bulił :]. Sorry...ale jak za wirtualny kombinezon Gears of War mam płacić coś ok 20zł :]. Dokładam kolejne 20 i już mam porządną koszulkę na realu :].
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Powiem, że czekałem, aż dodadzą dresik. Ale kurde nie coś takiego. Nie wydam, ani grosza na ciuszki, nie ma takiej opcji. Będę płacił za jakieś ubrania dla avatarów? No way.
 

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
Ciuchy naprawde spoko, tylko po pewnym czasie wszyscy na live beda wygladac identycznie. No i troche przesada z ta platnoscia za ubrania. A mozecie mi powiedziec czy bedzie wprowadzone Achievements = ubranie czy moze to tylko plotka ?? Czytalem o tym gdzies na tym forum.
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Trochę się z tego wszystkiego robią The Sims i taka gra internetowa, społecznościowa gdzie normalnie ludzie zarabiają na sprzedaży ubrań, nie pamiętam jak się nazywa.
Jak dla mnie to jest śmieszne, żeby płacić za coś takiego, ale pamiętajmy, że konsole ma dużo dziewczyn i młodych chłopaków, którzy lubują się w takich dodatkach. Gdyby MS wiedział, że to się mu nie opłaca, to by tego nie robił :D
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
A mozecie mi powiedziec czy bedzie wprowadzone Achievements = ubranie czy moze to tylko plotka ??
Tak będą ubranka za osiągnięcia. Na filmikach z nowego dasha była zakładka "Awards" kiedy się wchodzi w kustomizację awatara. Ale póki co nie wiadomo jakie gry będą oferowały ubranka.
 

maras92

Banned
Użytkownik
No swietnie bo cos z kolejna akutalizacja malo bylo tych ubranek ;]
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Heh spoko ciuszki a deskorolka i fullcap są moje :D
 

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajnie się to prezentuje może kiedyś kupię.Ale tylko wtedy kiedy wydam punkty na grę i jeszcze mi troszkę zostanie to wtedy się zastanowię.Z tego co pamiętam pierwszą grą wspierającą awards jest Splousion Man.O innych na razie nic nie wiadomo.Raczej będzie ta usługa wspierana przez nowe gry niżeli starsze.Jednak musimy czekać na odpowiedź M$.

P.S Warto dodać, że zostanie po update zwiększona także bibliotek ciuszków darmowych.
 

Konradiv

Użytkownik
Użytkownik
CwK Bialy - chodzi Ci o Second Life? :p

Śmiesznie avatar z deskorolką wygląda. A w zbroi GoW - ha ha :D Troche bardzo śmiesznie wygląda :D A co do achievementów. Myślę że nagrody będą ze starszych gier tylko z tych 'hitów', a z nowszych - pewnie tak samo .
 

KrzychuB

Świeżak
Świeżak
Było by całkiem fajnie gdyby nie trzeba było za to płacić :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom