2 czerwone diody XBOX360

xBoryz

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z moją konsolką jest to falcon.
Polega on an tym że po paru godzinach grania pojawiają sie 2 czerwone diody a po restarcie komunikat w którym jest napisane żeby poprawić chłodzenie.
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Konsola się przegrzewa. Zmień pastę termprzewodzącą.

Czy konsola była rozkręcana?
 

xBoryz

Użytkownik
Użytkownik
Nie konsola od nowości nie była rozkręcana
data produkcji to 2008-08-14
 

Sowa

Użytkownik
Użytkownik
To czas najwyższy ją odkurzyć i wymienić paste, to pomoże na 100% :)
 

xBoryz

Użytkownik
Użytkownik
A powie mi ktoś jak ściągnąć te metalowe podkładki żeby odpiąć radiator?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Srubokretem wersja dla amatorów, lub kupic xclamp remover. Mam to za 13zl

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Prosze skasować
 

xBoryz

Użytkownik
Użytkownik
dobra juz sobie poradziłem z tym, filmiki na yt ;)
Zmieniłem paste na Arctic Cooling MX4 i konsolka jest narazie chłodna.
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Pasta pomoże jak nie uwali ją do końca. Przy rozkręcaniu uważaj i płytę jak najmniej uginaj. Konsola już swoje czasu ma więc wyginanie laminatu nie jest wskazane
 

Opal86

Użytkownik
Użytkownik
Oby wymiana pasty pomogła bo to różnie bywa
U mnie nie pomogło i musiałem zmienić konsole
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Konsola już swoje ma, mam nadzieję że jeszcze Ci pożyje. Ostatnio znajomy miał podobny problem ze swoim Elite i na szczęście wymiana pasty pomogła.
 

praktikant

Świeżak
Świeżak
Prosze o pomoc kod e71 1013

Witam serdecznie forumowiczów.
Mam problem z konsola elite 120 gb.Mianowicie wyskoczył mi podczas gry błąd a dokładnie zawiesiła mi sie gra dosć czesto ostatnimi czasy. Po resecie przywitał mnie kod e 71 i w prawym dolnym rogu czerwona dioda. Po sprawdzeniu kodu wyszło mi ze to błąd e71 1013. Co moge teraz zrobić ?Jak do tej pory sprawdzilem dysk który działa na innej konsoli. Zablokowałem wiatraki z tyłu i czekałem aż wyskocza 2 diody czerwone. Raz po tym sposobie konsola zadziałała a teraz ni hu hu.Konsola nie przerabiana. Przepraszam z góry ze sie wpierdzieliłem z moim problem tutaj ale nie moge założyć nowego postu. Jeśli jest taka możliwość to proszę założyciela tego tematu jak by mógł zmienić tytuł na mój problem. Serdecznie dziekuje z góry za pomoc i odp .
Pozdrawiam
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
E71 to uszkodzone pliki w pamięci nand. Jeśli masz RGH to wgraj na nowo nand. Jeśli nie to trzeba by było chociaż na chwilę zrobić RGH, wygenerować nowy nand i wgrać do konsoli. W serwisie powinno to kosztować kolo 100zl

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

praktikant

Świeżak
Świeżak
A zna ktoś kto to zrobi sprawnie i niedrogo w okolicy brzeska (tarnów,nowysacz), lub wysyłka konsoli A czy moge to zrobić sam w domu ??
 

Do góry Bottom