1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 czerwone lampki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kamikadze007, Grudzień 30, 2008.

1. Kamikadze007

Kamikadze007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam problem ze swoja konsola xbox 360 - PREMIUM.Wczoraj po godzinie gry sam sie wylaczyl i zaczely mrugac te felerne lampki (w instrukcji pisze ze to wina przegrzania lub malego odstepu od scian, ale odstepu z kazdej strony mam dobre pol metra). odczekalem kilka godzin, wlaczam go i wiatrak zaczal dzialac na maxa z tylu konsolki i zasilacza dmucha zimne powietrze. To poczekalem jeszcze do rana ale znow pojawia sie ten problem tyle ze wiatrak zdecydowanie krocej chodzi... tak wiec panowie... HELP

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    W poradnikach masz oznaczenie wszystkich błędów x'a oraz możliwości ich rozwiązania. A jak nie pomoże, to m$

Wczytywanie...

Poleć forum