2 konsole w LAN, 1 gold i gra online

zygzak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam jedną konsolę z goldem na moim koncie, teraz syn ma okazję kupić tanio drugą ( bo chce konsolę w swoim pokoju ).
Konsole byłyby w sieci lokalnej.
Czy jest taka możliwość, aby można było grać online we dwóch jednocześnie w tą samą grę ( team, cooperative ) mając tylko tego jednego golda?
Czy jest taka możliwość, aby można było grać online we dwóch jednocześnie w różne gry mając tylko tego jednego golda?
Czy jest taka możliwość, aby można było grać online na jednej ( raz na tej raz na tej, ale tylko jednej jednocześnie ) z tych konsol używając tego jednego golda?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Można. Słowo klucz konsola domowa. Na konsoli syna logujesz się swoim kontem, w ustawieniach dajesz to jest moja konsola domowa i syn zyska Twoje gry i subskrypcje. Po tym możesz usunąć swoje konto z konsoli syna. Póki nie zmienicie konsoli domowej na inną to wszystko będzie działać. Na każde pytanie odpowiedź tak, bo mi się nie chce rozpisywać. Syn odpala grę na swoim Ty na swoim i gracie razem lub osobno. Kto co woli.

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przy okazji na tej drugiej konsoli będzie sie wszystko z automatu instalować co kupisz czy z golda wpadnie.

zygzak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bajka. Dzięki za odpowiedź.

Do góry Bottom