2-minutowa ankieta

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu krótkiej anonimowej ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej. Będę wdzięczny za pomoc. :)

Ankieta jest tak skonstruowana, że jeśli zaznaczysz "nie" w 1. pytaniu, to ankieta jest do kosza, więc nie ma znaczenia co dalej zaznaczysz. Zatem, najlepiej wypełniać jako potencjalny zainteresowany ("tak" w 1. pytaniu).

Ostatnia edycja:

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak ktoś na pytanie 1. odpowie "nie", to na pytania 2-4, 6-9 nie ma sensu odpowiadać. Dalej nie chciało mi się czytać. Ankieta powinna być tak utworzona - w przypadku odpowiedzi "nie", proszę przejśc do pytania nr 10 i dalej już tylko pytania gdzie mogą odpowiadać osoby zarówno zamierzające brać kredyt jak i nie.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ankieta jest tak skonstruowana, że jak ktoś zaznaczy "nie" w 1. pytaniu, to ankieta jest do kosza, więc nie ma znaczenia co dalej zaznaczy. Zatem, najlepiej wypełniać jako potencjalny zainteresowany ("tak" w 1. pytaniu). A że jest jak jest... Masz rację, tak to powinno wyglądać. Przekazałem już wcześniej takie uwagi, ale ankiety nie można edytować.

Dużo ankiet już spłynęło, a ten błąd ankiety nie będzie miał wpływu na wyniki, więc nie ma sensu zakładać drugiej.

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dla szacunku czasu ankietowanego powinno być - jeśli w pytaniu 1 odpowiedziałeś "nie", to nie rozwiązuj dalej ankiety. Szukamy innej grupy docelowej. Dziękujemy.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Powinno być, ale już wyjaśniłem to wyżej.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Załatwione, ponad 50 ankiet zebranych. Temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom