2 month trial - zdrapka po terminie ?

echo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W pudełkach od xboxa znalazłem karteczkę microsoftu ze zdrapką. Kod nie jest odkryty (zdrapany) więc 2 pytania

1. co to dokładnie 2 MONTH TRIAL?
Daje golda na 2 miesiące czy tylko ,,trial'' jak te kody na 48h (czyli możliwość gry w sieci bez golda)

i ważniejsze pytanie

2. Małym drukiem jest tam napis: offer valid 01/09/04-31/03/05 - trochę to musiało przeleżeć zapomniane :topsy_turvy:
Czy mimo tego że jest chyba po terminie ważności kodu może do czegoś się przydać?

Dissmised

Świeżak
Świeżak
Chyba nie, jeśli jest napisane, że trwa tylko do tego roku to już raczej do niczego się nie przyda.

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
wykorzystaj to sie dowiesz ale kody raczej nie maja terminu waznosci

Bogusz

Banned
Ja bym zrobił tak jak kolega pisze wyżej. Użyj to się dowiesz. Poco takie pytanie? Użyj i jak nie działa to trudno ,a jak działa to się cieszyć :)

echo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanie po to by się dowiedzieć – teraz wiesz Bogusz :drunk:
Głównie od tych co wcześniej spotkali się z takim przypadkiem tzn. wpisywania kodu podacie opisanej w dopisku valitd
bo czy jedtna konsekwencją gdyby kod nie zadziałał powinno być info ze kod jest niewłaściwy? Nie chcę wpaść w błotko z tak banalnego powodu, chyba że w ogóle nie ma sie o co ,,bać'' ;)

A pytania były dwa, pierwsze też nie bez znaczenia bo wiem ze gold się sumuje (a mam jeszcze) a trialau na goldzie nie ma co uruchamiać więc poczekam te parę dni do końca golda i w tedy spróbuję.
Chyba że ktoś sam to sprawdził wcześniej u siebie i coś jeszcze dopisze-doradzi.

xbox24.pl

Użytkownik
Użytkownik
Przecież wyraźnie nawet w tytule pisze, że jest to "2 month trial" - sam twierdzisz, że jest tak na zdrapce napisane. A co do ważności kodu to niestety kody posiadają ważności i to nie jest nic dziwnego (po danym okresie nieużyty kod może zostać skasowany z systemu). Po coś przecież ta data musiał być podana na kuponie (chyba nie do zwiększenia sprzedaży - a tak też się robi :p )

echo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
xbox24.pl - właśnie po to pytam by się dowiedzieć bo nie jestem pewny co to jest dokładnie, a dowiedzieć się (sam) mogę dopiero za parę dni.
Czy do 2005 roku microsoft dodawał do czegoś ,,trialowe'' kody na 2 miesiące? Może ktoś pamięta?
Mój znajomy miał w konsoli kupionej rok temu kod na 2 miesiące ale to był gold. Nie wiem jakie było nazewnictwo i funkcjonalność takiej zdrapki ładnych parę lat temu, bo coś się pozmieniało niedawno – chyba z silver na free itp.
Może strzelę fotkę gdyby ktoś był ciekaw jak to wygląda.
A tak czy inaczej, spróbuję to wklepać za kilka dni, mam nadzieję że bez konsekwencji ;)

xbox24.pl

Użytkownik
Użytkownik
A tak apropo tego kodu to został on wydany prawie razem z pierwszą konsolą Xbox 360. Ja to bym go zachował na Twoim miejscu dla potomności jako okaz :p

czaaki

Użytkownik
Użytkownik
W razie wpisania błędnego kodu żadnych konsekwencji z tego tytułu ni ponosisz, przecież może się zdarzyć zawsze jakiś błąd przy przepisywaniu poprawnego kodu i wtedy wyskakuje tylko komunikat, że kod jest niepoprawny. W przypadku, gdy kod został już wcześniej wykorzystany wyskakuje informacja o tym.
Zresztą jak wpisujesz poprawny kod to pojawia się informacja na co jest ten kod (Gold, MSP, gra) i dopiero potwierdzasz czy chcesz go użyć.

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
wpisz kod, sprawdź...
nie musisz go wykorzystać, po prostu anulujesz akcję ;)

starpaker

Użytkownik
Użytkownik
No i jak, wpisałeś ten kod?? Bo jestem ciekaw czy faktycznie kody mają ważność tak jak o tym pisano

Do góry Bottom