2 napęd do live.

vlado27

Użytkownik
Użytkownik
Zrób sobie te dwa napędy i nie słuchaj bzdetów, że coś sie tam zapisuje w konsoli jak zmienisz napęd. Jak ładnie ściagniesz plombę i otworzysz obudowe to nie stracisz gwarancji. No chyba, że ten cieć co ci przerabiał klocka to już ****..... sprawę.
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nie pisze ze drugi napęd nie pomoże, wręcz przeciwnie w tym wątku wypowiadali się już ludzie co maja dwa napędy i nie dostali bana przez ostatnie co najmniej dwa lata.

Natomiast z 2 napędem jest taki problem że albo:
1. będziesz miał cały czas otwartą obudowę xboxą.
2. będziesz ją co chwile otwierał
3. przerobisz obudowę (ale stracisz gwarancję)
4. kupisz zastępczą obudowę i ja przerobisz
5. kupisz xecuter xdrive.

Tak wiec albo będzie to niewygodne - opcja 1 oraz 2.
albo poniesiesz dodatkowe koszta opcja 4 oraz 5
Myśle ze opcji 3 nie ma co rozważać :p

Ja proponuję opcje 4 - bo najtaniej powiedzmy ok 100 zł za obudowę 100 za drugi napęd plus dodatkowe koszt za wgranie keya z pierwszego do drugiego napędu ok 80 zł.

Ewentualnie jeśli kasa nie jest problemem to xecuter xdrive 270 zł plus 100 za napęd oraz 80 za wgranie do niego keya.

Kolega ma racje tylko że ja promuję wersję 5. Jednym guziczkiem wybieram albo wewnętrzny albo zewnętrzny, ale jeżeli kasa wchodzi w grę to rzeczywiście opcja 4.
 

vlado27

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie jet jakimś strasznym estetą to nie potrzebuje obudowy kupowac. Można przykryć jakimś kawałkiem pleksy albo czymś podobnym.
 

PLkubaPL

Banned
No właśnie ja bym miał rozkręconą konsole i wszystko by leżało na wierzchu.Widzę że temat zmierz ku końcowi i zadam jeszcze pytanie czy jeszcze za coś można dostać bana.
Czy jeśli kupie nie tą wersje napędu to jest ban?
 

PLkubaPL

Banned
Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie . W listopadzie 2009 zbanowano 1000000(1 milion) xboxów 360.
Czyli jakby mieli 2 napędy jak ja to by nikt nie miał bana?


sorry że w nowym poście.
 

tomzik87

Świeżak
Świeżak
Bany sie dostaje tylko wtedy kiedy MS ma taka faze na bany? Co jesli nie daja chwilo banów gram na źle spatchowanych grach w multiplayera. tez nie dostane póki co?
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Bany sie dostaje tylko wtedy kiedy MS ma taka faze na bany? Co jesli nie daja chwilo banów gram na źle spatchowanych grach w multiplayera. tez nie dostane póki co?

Na razie nie dostaniesz ale możesz już mieć oflagowaną konsolę i jak ruszy fala to nie ważne czy jesteś on-line czy nie, to bana i tak dostaniesz.

Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie . W listopadzie 2009 zbanowano 1000000(1 milion) xboxów 360.
Czyli jakby mieli 2 napędy jak ja to by nikt nie miał bana?


sorry że w nowym poście.
Prawdopodobnie nikt by nie dostał. Trudno jednak stwierdzić bo takich co ma dwa napędy jest niewielu. Na tym forum nie wiem może z 10 osób.
 

PLkubaPL

Banned
Proszę o jeszcze jedno na początku tematu wstawiłem zięcia plików czy wystarczą mi do wgrania firmware do nowego napędu?Ten temat będzie czyta pewnie wiele osób które nie chcą bana.Myślę tak sobie że ktoś mógłby dać tutka jak połączyć i jak wgrać firmware do drugiego napędu(full zestaw :))
 

PLkubaPL

Banned
albo może jakieś linki do strony gdzie jest wszystko wytłumaczone.(tylko PL)
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o jeszcze jedno na początku tematu wstawiłem zięcia plików czy wystarczą mi do wgrania firmware do nowego napędu?Ten temat będzie czyta pewnie wiele osób które nie chcą bana.Myślę tak sobie że ktoś mógłby dać tutka jak połączyć i jak wgrać firmware do drugiego napędu(full zestaw :))

Wgrywasz tak samo jak do wewnętrznego z tą różnicą że robisz spoof tzn. Do napędu zewnętrznego wgrywasz ixtreme z kluczem wyciągniętym z napedu wewnetrznego(oryginalnego)
 

PLkubaPL

Banned
Proszę więc osoby które korzystały ze sposobu 2 napędy aby się wpisały ile grają bez bana i czy ktoś dostał bana.
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Gram ok.3 miesięcy na razie bez bana.
 

vlado27

Użytkownik
Użytkownik
jak masz konsole po tuningu to musisz wgrać w nowy napęd oryginalny FW razem z tymi plikami co masz. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz na forum wszystko co będzie ci potrzebne. Mam taką małą sugestię, że przed wgraniem oryginalnego FW ustaw sobie datę w kompie troszkę wcześniejszą niż data produkcji konsoli i napędu (tego co masz aktualnie w konsoli). 100% pewności i tak nie bedziesz miał jak masz już przerobioną konsolę, bardziej pewne byłoby rozwiazanie jakby konsola nie była już po tuningu. Uprzedze twoje kolejne pytanie. Chodzi o to, że M$ jest w stanie sprawdzić datę wgrania FW do napędu.
 

PLkubaPL

Banned
A czy ty vlado27 grasz na 2 napędach????

A tak w ogóle czytam na forum że do liteona nie można przywrócić firmware.A jak kupie innego litka do serial się nie będzie zgadzać.Co teraz robić?
 

Do góry Bottom