2 napedy

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy jesli mam 1 naped LITE-ON przerobiony i 2 tez LITE-ON nie przerobiony to czy po zamianie z przerobionego na nieprzerobiony bedzie wszystko dzialac czy trzeba bedzie cos robic
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
będzie ok

A co ma być ;)
nic się nie stanie ;)) (konsiolka nie będzie piratów czytała ;;d ale to oczywiste ;))
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bo slyszalem ze trzeba do konsoli wgrac firmware z orginalu nie wiem czy to prawda
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
nie.. nie prawda ;)
Firmware wgrywasz tylko jeżeli zmieniasz z przerobionego na nieprzerobiony



dziękje..
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
nie.. nie prawda ;)
Firmware wgrywasz tylko jeżeli zmieniasz z przerobionego na nieprzerobiony
czy jesli mam 1 naped LITE-ON przerobiony i 2 tez LITE-ON nie przerobiony to czy po zamianie z przerobionego na nieprzerobiony bedzie wszystko dzialac czy trzeba bedzie cos robic
CZyli musi? .
 

vlado27

Użytkownik
Użytkownik
Musisz przecież mieć klucz z tego co był oryginalnie w w konsoli bo inaczej konsola nie będzie widziała tego napędu. Poczytaj trochę zanim zadasz takie pytanie! A Ty Falcon zastanów się trzy razy zanim napiszesz coś głupiego!!!!!!!
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a jezeli bym ten nowy nieprzerobiony naped zflasfowal to kosola bedzie go widziala
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
spx

wszystko będzie GIT bez kluczA!
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyli krotko mowiac jezeli moj stary naped padl a byl przerobiony i kupie nowy tez przerobiony iextreme 1.6 to bedzie wszystko dzialac
 

vlado27

Użytkownik
Użytkownik
Nie nie będzie konsola działa jeżeli masz zgrany napęd z konsolą nie słuchaj noob`ów. Najprościej będzie jak pójdziesz do sklepu z konsolami i zapytasz się gościa który się tym zajmuje.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
czyli krotko mowiac jezeli moj stary naped padl a byl przerobiony i kupie nowy tez przerobiony iextreme 1.6 to bedzie wszystko dzialac
Jeżeli twój stary napęd padnie, to aby działał nowy musisz wgrać do niego oryginalny klucz ze starego napędu, w innym przypadku konsola nie uruchomi żadnej gry. Niezależnie czy to będzie kopia czy oryginał.

ps.
Panowie bez piania pierdół, na początku poczytajcie trochę na ten temat i dopiero się udzielajcie.
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a jesli nie da sie odczytac klucza ze starego napedu bo na przyklad ma awarie i sflashuje ten nowy naped w mojej konsoli to zadziala
 

Do góry Bottom