2 pytania odnosnie pada do xboxa 360

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie. jak sie wylacza pada po grze? z tego co widze zagralem 1 raz, ale dalej sie swieci ;)) baterie mam nowe a niby swieci sie jedynka a nie 4 paski, tak ma byc?

drugie pytanie, w grze zauwazylem ze mam zamiast startu musze wcisnac back.. co jest? pada mam pod pc.

z gory dzieki za pomoc.
 

Ignorante

Użytkownik
Użytkownik
Świeci się tylko jedna, ponieważ jest to sygnalizacja numeru pada. Jakbyś miał podłączony drugi pad, to na nim świeciłaby się dwójka itd.

Jak wyłączyć pada? A chociażby odemknij koszyk z bateriami, i włóż na powrót w to samo miejsce. :)

Co do zamiany startu z back pod PC, masz tak we wszystkich grach? Sprawdź w ustawieniach gry czy nie są te przyciski odwrotnie ustawione...
 

Wistus

Świeżak
Świeżak
1. Pada da się wyłączyć tylko z wyłączeniem konsoli lub poprzez wyjęcie baterii (poprawcie mnie jeśli się mylę). Powinien się świecić tylko jeden pasek. ;)
2. Tego pytania troszkę nie zrozumiałem.

Edit : Ignorante uprzediłeś mnie. :p

 

DamianCHG

Użytkownik
Użytkownik
Żeby wyłączyć pada przytrzymaj ten środkowy przycisk i wciśnij ,,Wyłącz kontroler" :D
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
1. I przytrzymaniem "Xbox Guide" a potem wybraniem opcji "wyłącz kontroler".
2. W jakiej grze? Oficjalny pad? Nowy?
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
oficjalny, nowy do pc, z plyta i sterami 1.2 ;)

pees 6.. moze w opcjach zainstalowanych cos przestawic? ;p
 

Ignorante

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się, iż w którymś PESIE na pc po podłączeniu jakiegoś pada też coś świrowało, ale pobawiłem się opcjami i działało więc spróbuj. :)

BTW. kj5, lubię Twój podpis ^^
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście, że się da wyłączyć. Jeśli grasz w jakąś grę i przytrzymasz Xbox Guide ( środkowy przycisk ) wyskoczy menu, w którym należy kliknąć Wyłącz kontroler.
 

mckaczka

Banned
Najłatwiej wyłączyć poprzez XBOX GOUIDE
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
hmm mam folder ale nie mam plikow do ustawienia.. w peesie wlasnie 2 klawisze sa dziwnie ustawione..
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
pomoze ktos jak ustawic konfiguracje pada?
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
przepraszam ze tak post pod postem. Odpalilem gta SA i tez sa zamienione klawisze;] gdzie moge to ustawic aby w kazdej grze bylo sterowanie takie, jakie ma byc? pomocy.. ;/
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
wszystko gra. ok
 

Do góry Bottom