20-minutowy gameplay z Dead Space 3

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Electronic Arts opublikowało obszerny materiał wideo prezentujący rozgrywkę w Dead Space 3. Gameplay dostępny jest w wysokiej jakości, a całość okraszono komentarzem jednego z twórców. Zobaczcie grę w akcji!



Dead Space 3 wprowadzi kilka zmian, które nie do końca przypadną graczom do gustu, choć EA twierdzi, że nie zamierza rozczarować swoich fanów. Rozgrywka będzie bardziej dynamiczna od wcześniejszych części i – jak twierdzi spora część entuzjastów cyklu – nastawi się raczej na akcję niż straszenie osoby siedzącej przed ekranem. Szczegółowe informacje na temat nowości, jakich możemy się spodziewać, znajdziecie w naszych wrażeniach z pokazu na E3.

Poniżej z kolei możecie zobaczyć obszerny, 20-minutowy gameplay z Dead Space 3 - po świecie gry oprowadza nas producent wykonawczy, Steve Papoutsis. Filmik ukazuje między innymi tryb kooperacji, nowe rodzaje broni, nowe lokacje i nowych przeciwników. Nie zabrakło również starcia z bossem. Dajcie znać w komentarzach, jak podobają Wam się rozwiązania, które Visceral Games i Electronic Arts umieszczą w „trójce”.


Dead Space 3 zadebiutuje w lutym na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Jak na razie nie wiadomo, czy gra będzie dostępna w wersji z polskimi napisami. Przypomnijmy, że "jedynka" została spolszczona kinowo, natomiast "dwójka" nie doczekała się żadnego tłumaczenia.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Trrr-trrrr-trrrr. Co to jest, Call of Duty? Gra, która skupiała się na oszczędzaniu amunicji i celnych strzałach, teraz... no właśnie - trrr, trrr, trrr.

Oby to tak nie wyglądało w wersji finalnej.
 

jarek9292

Użytkownik
Użytkownik
oj coś mi się wydaję że spieprzą sprawę kolega wyżej ma rację za dużo to Modern Warfare
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Za dobrze to nie wygląda :) to ma byś survival horror a nie CoD :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja wiedziałem, że trzecia część nie będzie tym samym Dead Space'm co dwie poprzednie części po newsie o opcji co-op. W horrorze co-op -.-
 

Bastardo

Użytkownik
Użytkownik
Czasy kiedy gry były gorsze graficznie ale potrafily wykazac sie niesamowita grywalnościa mineły bezpowrotnie. W obecnych czasach jesteśmy traktowani jak kretyni (ładna grafika i efekciarskie scenki z COD zakryja fabułe która jest poprostu idiotyczna). I nie mówie tu tylko o COD ale o wszystkich Assasin's, Max Payne 3, BF3 i masa całego gówna które wyszło badz wyjdzie w najblizszym czasie. Może sie starzeje a może to dlatego, że mamy sezon ogórkowy ale to juz nie to samo co kiedys gdy sie grało i grało i grało.(Nie mówie o multi a o singlu)

Co do DS 3 hmmm sa zmiany ale tez trzeba zmienic typ gry nie survival horror a typowy shit jedynka moze i była pod kilkoma wzgledami słaba ale miała fajny klimat było czymś innym reszta to juz skok na kase i odcinanie kuponów. Ale to tylko moje zdanie
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
Trrr-trrrr-trrrr. Co to jest, Call of Duty? Gra, która skupiała się na oszczędzaniu amunicji i celnych strzałach, teraz... no właśnie - trrr, trrr, trrr.

Oby to tak nie wyglądało w wersji finalnej.
Liczysz na to że grę zmienią cała ???
Przecież wszędzie już twórcy mówią ze nastawiają na akcje .. To powinno nosić miano Lost Planet 3
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A już miałem pre-ordera zamawiać :/

Kurde zawiodłem się na EA.
Jak można było popsuc tak dobrą gre :(

Gdzie tu Sens?
Gdzie tu Logika?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Też tak myślałem że postawią na akcje za sprawą co-opa jak było w RE 5 :)
 

nemesis48

Banned
Narzekacie a mi tam się podoba, mechanika ta sama tylko realia troche zmienione . Mi się wydaje że pokazali najbardziej wystrzałowe momenty ale myśle że klimat i ciemne lokacje powrócą to tylko 20 minut nie wiadomo co będzie dalej. Do pana Bastardo nie wiem co widzisz złego w Assassin's Creed albo w Max Payne 3 mi seria AC bardzo przypadła do gustu i max też może być. Za dużo w czterech literach ludzie :)
 

spioszeq

Banned
Użytkownik
W 2 jedynym w miarę klimatycznym miejscem w grze był powrót na Ishimurę i DLC Severed. Po 3 nie mam zbyt wysokich oczekiwań.
 

Do góry Bottom