2011 - Activision leci w kulki

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Activision – gdy słyszę tą nazwę powoli zaczynam dostawać na nią uczulenia. Firma ta staje się powoli synonimem cen branych z kosmosu i odgrzewanych corocznych kotletów. Wszystko wskazuje na to, że w 2011 nic w tej kwestii się nie zmieni.

Analizując raport finansowy firmy można doszukać się kilku ciekawych, ale niezbyt optymistycznych informacji. Tytuły takie jak: Guitar Hero, nowy T. Hawk i całkiem ciekawie zapowiadający się True Crime – zostały skasowane. Diablo 3 prawdopodobnie nie pojawi się na rynku w przeciągu najbliższych 10 miesięcy.

Co w takim razie szykuje dla Graczy firma? Będziemy mieli okazję sprawdzić X-Men: Destiny od Silicon Knights, nowego Spider Men’a oraz kolejną część Transformers-ów. Ponadto zapowiedziano kolejną odsłonę COD (a jakby inaczej), gry oparte na programach telewizyjnych Wipeout i Family Guy oraz kolejną część serii Cabela's Hunting.

Same kity to znaczy Hity.

Źródło: Game XN - 2011 - Activision leci w kulki
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Gdy upadnie Call Of Duty na dno z nim pójdzie Activision...
 

raflooldz

Banned
Gdy upadnie Call Of Duty na dno z nim pójdzie Activision...
czyli nieprędko ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
aż mi żal tego CoDa...
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
czyli nieprędko ;)
liczę, że może za 3-4 lata ktoś w ameryce się zorientuje że od paru ładnych lat dostają te samą grę (coda 4 ze zmienianym scenariuszem ) i powiedzą stanowcze nie serii cod, która od coda 4 nie wnosi nic poza nowymi mapami w multi, pozdrawiam fanbojów coda, tak, zacznijcie mnie obrażać... może jak wyjdzie BF3 ktoś przejrzy na oczy, że tam są stałe zmiany na lepsze.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Diablo 3 prawdopodobnie nie pojawi się na rynku w przeciągu najbliższych 10 miesięcy
To kiedy oni mają zamiar wydać te Diablo??

Acti żeruje na CODzie, więc jak w końcu ktoś zmądrzeje i zobaczy że są inne, lepsze fpsy to Kotick spadnie ze stołka :D
 
To kiedy oni mają zamiar wydać te Diablo??

Acti żeruje na CODzie, więc jak w końcu ktoś zmądrzeje i zobaczy że są inne, lepsze fpsy to Kotick spadnie ze stołka :D
Znowu kilku ziomków odejdzie i Activision zacznie robić gry typu Music Master Chopin. Obstawiam, że Amerykanie zorientują się, że to ciągle CoD 4 jak wyjdzie Call of Duty 8. No chyba, że wszyscy zaczną grać w Battlefielda 3
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
:( no to nieprzyjemne informacje.. Znowu będzie nam dane grać w średnio udanego (oby) Spidera no i X-Men? Ciekawe co pokażą w X-Menie chociaż większego BUM nie oczekuję. A Transformers to już żal.. Grałem w pierwszą część i miałem dość, drugą widziałem gameplay i też miałem dość. Więc wątpię by kolejna część coś zmieniła..

Diablo 3 :( chcemy Diablo! Guitar Hero i tak już nic nowego nie wnosi do gry.. tylko zmiana piosenek i nic więcej..
 

kulkers

Użytkownik
Użytkownik
Powiem szczerze, szkoda mi trochę True crime ale wydaje mi się, że został skasowany przez to, że był nędznej jakości. Przecież gangsterskie sandboxy sprzedają się jak ciepłe bułeczki a activision nie jest znane jako producent gier wybitnych więc to może być prawdopodobne. A co do coda, zgadzam się cały czas to samo i chętnie zobaczył bym dobrą strelankę w czasach 2 wojny ale powiedzmy sobie szczerze, narzekający na serie cod( w tym ja) i tak grają w każde kolejnę części;p
 

evk

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie tak jak kulkers powiedział, większość narzeka a i tak każdy będzie grał, bo jakby nie patrzeć ''cody'' to dobre gry, a to że są to odgrzewane kotlety to inna historia, za każdym razem nowy cod sprzedaje się w milionach egzemplarzy więc po co mają robić coś na nowym silniku (co kosztuje) skoro kasa i tak wpada
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Ja im tam dobrze życzę i mam nadzieje że dzięki temu zagraniu CoD wróci do formy i gry będą trzymały poziom poprzednich części - 2,4!,6
 

Krawol

Banned
Użytkownik
nigdy nie upadnie activision noobki :) pierwsza zasadnicza sprawa Blizzard który należy do activision. Blizzard = WoW wiecie ile w miesiącu zarabiają z abonamentu prepaid? miliardy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miliardy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

T0Mmy

Banned
A niech upadają , wolę soczysty stek niż odgrzewany kotlet .
 

Szpaner94

Banned
To kiedy oni mają zamiar wydać te Diablo??

Acti żeruje na CODzie, więc jak w końcu ktoś zmądrzeje i zobaczy że są inne, lepsze fpsy to Kotick spadnie ze stołka :D

Diablo III to relikwia. Activision ma gówno do gadania ! Jeśli jakiś złamas z Acti blokuje premierę D3 ze względu na kolejne Call of Duty, to ch*ja wykastruje :D.

BTW. CoD to nie FIFA, szybko się nudzi... trudno aby kilka lat grać w identyczne gry, ze zmienioną scenerią.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gdy upadnie Call Of Duty na dno z nim pójdzie Activision...
Jak dla mnie ta seria upadła gdy wyszło Modern Warfare 2
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dlaczego mowa o Diablo 3 ?? Wiem że Activision i Blizzard połączyli siły ale diablo jest Blizzarda i to ich ludzie go robią Activision może posmyrać sobie po okładce , co do gier no mogli by zrobić coś nowego już się nudzą te tytuły a gry z niskich półek są albo nie ciekawe albo nie dopracowane.
 

Paatryk1

Banned
do tych co pytali o diablo 3 to na konferencji Activision | Blizzard. Najważniejsza informacja na temat Diablo III jaka pojawiła się na konferencji

"Ponieważ Blizzard Entertainment jeszcze nie potwierdził oficjalnie daty wydania gry na całym świecie, i na chwilę obecną rok 2011 nie obejmuje żadnej nowej gry.

Za to w przyszłym 2012 roku powinniśmy spodziewać się minimum dwóch gier jakie wydane zostaną przez Blizzard."
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
chyba nie zal wam kolejnego kotleta w stylu. Guitar Hero, T. Hawk. podobno GH nie sprzedaje sie juz tak jak kiedys. Cabela's tez jest takie jakies ... takie samo za kazdym razem. to juz jest nudne.
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
Cody wychodzą co rok więc i inne gry od acti cieszą sie popularnoscią wiec wątpie ze padnie : )
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
A mnie się tam Call of Duty MW2 podobało ale Black Ops już trochę mniej ale też lubię pograć :) i takich graczy jak ja jest miliony i proszę mi tu nie pisać że jestem jakimś fanboyem bo o zdanie nikogo nie pytam więc mam to gdzieś :) nie podoba się to nie grajcie, ja lubię to gram

PS. uważam że Battlefield lepsze :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom