2014 FIFA World Cup Brazil - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Widze brak opini to bede 1.
Gra jak to fifa mamy kilka trybów gry ja obecnie gram w pełne mistrzostwa wraz z kwalifikacjami. Podczas tego trybu mamy do dyspozycji kalendarz jak to bylo w fife 14 i mamy okienka treningowe gdzie cwiczymy pełno fajnych mini gierek od adidasa po za tym sa mecze towarzyskie , kwalifikacje tak jak jest naprawde, wybrałem Polske i gram takie kwalifikacje jak było to naprawde.,. Jednak ten tryb jest troche na sile wydluzony zanim odbędą się kwalifikacje gramy chyba z jakies 10 meczy towarzyskich bez jaj granie o pietruszke byle wydluzyc tryb troche bezsensu.. Na szczescie jest tez tryb od razu mistrzostw bez tych kwalifikacji i tych meczy towarzyskich. Graficznie jest Ok wstawki kibicow, treneró, kilka nowych animacji. Wyglada to fajnie bardzo zblizone graficznie do 14 + małe poprawki.. Jedyny minus jaki mi sie nasuwa ale był on tez w 14 to z **** poziomy trudnosci, az mi sie grac odechciało... grajać na profesjonalu czyli mozna powiedziec to taki srodkowy tryb taka rosja mnie leje po 3-4 :0 ledwo moge kilka akcji na ich bramke zagrać a jak zmienie na tryb semi pro czyli jeden nizej to Polska potrafie zlac Argentyne z 5:0 jak z dziecmi sie z nimi bawie.. Strasznie mnie to neicheca bo nie ma jakos ustawionych tych poziomow tak pomiedzy.. Na profesjonalu nie ma szans z nimi tak graja ciekzo akcje zdobyc a oni w strzalach zadko sie myla a na semi pro robie ich jak dzieci wiec zero funu z gry an tym poziomie a na wyzszym znowu za bardzo az za ciezko ( nie ma tak pomiedzy juz ni) dlatego daje sobie spokoj puki co. Gram lata w fife i pes i w pes jakos te poziomy są lepiej dobrane
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
zgadzam się z kolegą powyżej z tym ,że ja mam problem taki że na professionalu leje ich 4;1 a na klasie swiatowej to konsola przewiduje każde moje zagrania a za to konsoli kazde wychodzi, ja lece jeden na jeden i bramkarz łapie rakiete a za to konsola strzela byle co a moj bramkarz ma dziurawe ręce;/
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
A nie ma w tej grze trybu Legendary? Spróbujcie, bo paradoksalnie AI gra wtedy szybciej i nie holuje tak upierdliwie futbolówki, przez co paradoksalnie gra się o wiele przyjemniej i łatwiej niż chociażby na World Class. Co nie znaczy, że jest prosto. Ale gra staje się nieco bardziej nieprzewidywalna.

/Wysłano z telefonu/
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Dodam coś od siebie:

Szalenie nie czytelny skład:

1. Zmiana kolorów znaczników pozycji przez co w wyborze składu zlewają się napastnicy z pomocnikami
2. W 14 przy odchyleniu gajgi w prawo przeskakiwaliśmy na ostatniego zawodnika na ławce rezerwowych dzięki czemu rozdział w wyborze składu był czytelny, tutaj przeskakuje nam na bramkarza dzięki czemu widzimy cały pierwszy skład plus rezerwowego bramkarza bez dalszej ławki. gajga jeszcze raz w prawo aby zobaczyć ławkę ? ZONK widzimy dalszych graczy
3. Nie możność wybrania 23 na turniej. Jeśli chcemy zagrać MŚ to musimy liczyć na to co mamy domyślnie ustawione, przy próbach zmiany mamy wariacje na ławka typu 5 bramkarzy (składy są aktualne na ostatnie mecze el. czyli listopad

Niby pierdoły ale tak ******ają, że szok
 

narkkk

Użytkownik
Użytkownik
Fajna gra jak cała seria Fifa, mnie osobiście gra nie zawiodła ale potrzebuje jeszcze trochę pograć aby wypowiedzieć się więcej.
 

Do góry Bottom