2x PS3 FAT (Classic)

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

do sprzedania mam dwie konsole PS3 FAT

1) PS3 FAT CECHC03 (4xUSB, czytnik kart, obsługa gier PS1/PS2), OFW 3.55 (CFW Rogero 4.46)
-> w zestawie dysk 60GB + pad przewodowy (nieoryginalny), pudło z konsoli 40GB
-> konsola 100% sprawna, stan wizualny dobry (rysy na błyszczącej obudowie). Konsola działa bez problemu, jedyną wadą jest jej przegrzewanie się po dłuższych sesjach gry - po zastosowaniu aplikacji do automatycznej regulacji wentylatora można śmiało grać wielogodzinne sesje bez żadnych problemów (jedyna wada tego rozwiązania to głośniejsza praca konsoli). Dodatkowo w konsoli nie ma napędu - padł ponad rok temu, ze względu na przerobionego softa zostawiłem tylko logikę napędu (przy CFW do grania nie jest wymagany napęd)

CENA: 300zł (dla osób z forum wysyłka kurierem gratis)

2) PS3 FAT CECHG04 (soft prawdopodobnie 4.xx)
-> w zestawie tylko konsola, brak dysku, pada i pudełka
-> konsola działa, jednak ma problem z chłodzeniem - wentylator od razu wchodzi na najwyższe obroty. Próbowałem kiedyś grzebać przy chłodzeniu (regulatory obrotów itp.), jednak nic to nie dało i w tej chwili wentylator ma obcięte kable. Do wymiany także laser w napędzie.
Konsola dla kogoś, komu będzie się chciało to naprawiać. W tej chwili konsola się włącza na kilka sekund, pojawia się menu główne i następuje wyłączenie z powodu przegrzania (nie podłączony wentylator)

CENA: 100zł (dla osób z forum wysyłka kurierem gratis)

Interesuje mnie jedynie płatność przelewem. Na życzenie mogę wystawić na allegro.

Wszelkie pytania i oferty wrzucajcie na PW
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
podbijam + obniżam ceny
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
nowe ceny
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
do góry
 

fkrsz

Banned
Dodaj zdjecia

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom