3 diody, co dalej??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

vincent1981

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,

mam boxa 360 z 31.07.2007 r. Jak sie okazuje, płyta Zephyr, bo zasilacz 203W. Kupiłem go w 2007 i do tej pory śmigał bez zarzutów. Jednak jakis czas temu wywalił mi pierwszy raz 3 diody a dzisiaj już praktycznie co włączenie boxa. Błąd 0020 także satndard. Na gwarancje go raczej nie pośle, więc jak co radzicie zrobić? Pytać o naprawę, szukacz czegoś czy nie ma to sensu??
 

jozekpl

Użytkownik
Użytkownik
Tez mialem 3 diody i okazalo sie ze wina lezala po stronie gniazdka badz przedluzki. Po wymianie przedluzki wszystko wrocilo do normy moze warto sprobowac.
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie pomogło to co kolega napisał to spróbuj sam naprawić jest wiele tematów na ten temat tak samo jak i w googlach i na youtube zobaczysz filmiki jak to sie robi. Lecz jesli posiadasz jeszcze gwarancje to lepiej oddaj konsole niech to naprawią.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie pomogło to co kolega napisał to spróbuj sam naprawić jest wiele tematów na ten temat tak samo jak i w googlach i na youtube zobaczysz filmiki jak to sie robi. Lecz jesli posiadasz jeszcze gwarancje to lepiej oddaj konsole niech to naprawią.
No no polecam polecam nie dosyc ze nie bedzie dzialalo jak nalezy to po takich zabiegach plyta glowna bedzie sie nadawac tylko na szrot.
Jesli chesz naprawic tego klocka pisz na priv.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
gwarancja na xboxa to 2 lata i to już przekroczyłeś
ale jest 3 lata na błąd typu ROD i E74 więc zadzwoń na infolinię M$ i
zapytaj jak jest z naprawą twojego (połączenie bezpłatne) - musi być nieuszkodzona plomba
 

OraczNS

Świeżak
Świeżak
Spróbój też kupić nowy zasilacz, jeżeli to się nie spisze spróbój poszukać czegoś na you tube tam są naprawy 3rrod
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Po co nu nowy zasilacz ??? , jak błąd 0020 oznacza odlepiony BGA od płyty.
Widze , że kolega z 2 postami wie więcej niż coponiektórzy....
Ja bym sam go spróbował postawić na nogi. Kupe kasy za niego z rodem nie dostaniesz , a jest szansa że jeszcze pochodzi jakiś czas. Mój pierwszy X po tym jak wsadziłem do niego łapy chodzi już od ponad pół roku , oby jak najdłużej ;-) .
 

Eagle696

Banned
Kod 0020 - sygnalizacja przekroczenia temperatury.

Czy kiedykolwiek wymieniałeś pastę na CPU i GPU ?
Jak nie to spróbuj ,bo ta pasta co jest od początku izoluje temperaturę zamiast odprowadzać.

Jest to najprostszy i czasami skuteczny sposób na naprawę w domowych warunkach.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
...bo ta pasta co jest od początku izoluje temperaturę zamiast odprowadzać...
Bzdura totalna nie pisz takich glupot.
Gdyby tak bylo kazda konsola by musiala po pewnym casie pasc :)
Jesli 3 rrod tylko bga zalatwi na 100% sprawe reszta to zabieg na chwile.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ludzie, to jest temat z 2009 roku, myslicie ze autor przeczyta to co piszecie ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom