3 letnia gwarancja a inny fatal error

maspex

Użytkownik
Użytkownik
Witam, na wstępie proszę o odpowiedzi bez bajek o smokach i co kolega powiedział.

Szczęście w nieszczęściu moja konsolka wczoraj się zepsuła - stary xenon, uruchamiam go, sekundę świeci się zielona lampka i gaśnie konsola. Zasilacz sprawny, konsola nieprzerabiana, nienaprawiana. Do sedna: mam fakturę zakupu na ta konsole, 14 marca 2008...więc jakby był RROD to byłbym w domku :/ Ktoś przerabiał akcję, że miły konsument wysyła na 3 letnią gwarancję konsolę, która ma inną wadę niż RROD ,a oni łaskawie naprawiają ew. przymykają oko, czy RROD czy inny fatal error ?

Pozdrawiam

hashpl

Banned
o ile dobrze wiem to gwarancje liczy sie 3 lata na rrod ale od daty produkcji konsoli a nie daty zakupu ale niech ktos mnie poprawi jezeli sie myle

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
o ile dobrze wiem to gwarancje liczy sie 3 lata na rrod ale od daty produkcji konsoli a nie daty zakupu ale niech ktos mnie poprawi jezeli sie myle
Gwarancja liczy sie od daty zakupu, jedynie gdy nie masz dowodu zakupu to od daty produkcji

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
naprawiają rroda, wiec musisz go sobie wywołać :) i po sprawie :)

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nic w niej nie grzeb. zadzwon i powiedz ze masz 3 czerwone diody i tyle. Nie martw sie, oni z automatu dzialaja. Jesli masz plomby i jets ok to nie masz sie co martwic.

maspex

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki Dexter:) jak zwykle konkret z Twojej strony ,pozdrawiam wszystkich

Do góry Bottom