3 pytania świeżaka.

santorynxd

Banned
Użytkownik
Witam.

Moge pisac tylko tutaj wiec zadam od razu 3 pytania ktore mnie nurtuja.


1) Kupilem sobie Forze 3 z Alan Wake ( bundle ) , jednak chcialbym miec auta jak w Ultimate , przeszedlem juz troche tej Forzy zdobylem troche osiagniec itp. I tutaj moje pytanie , czy jak sprzedam Forze z bundle i kupie sobie nowke ultimate to musze usunac stara instalke i wrzucic ta ? Czy osiagniecia bede musial nabijac od nowa czy bede mogl grac na swoim save ?


2) Czy sa oryginalne przewodowe pady do slimki czy tylko bezprzewodowe ? Widzialem juz podrobki , ile kosztuje w ogole oryginalny pad na Allegro ? Moze ktos wskazac dobre zrodlo ?


3) Na allegro znalazlem aukcje za 10 i 15 zl dodajace rozne dodatki do gry Forza , czy to jest legalne i czy sie oplaca to kupowac ?






GDZIE TU MOZNA NAPISAC ODPOWIEDZ :D BO NIE WIDZE TEGO GWN !
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupuj dodatków tylko czekaj bo niedługo wyjdzie forza 4, tu masz aukcje za limitke w cenie nowej gierki:Forza Motorsport 4 PL - Edycja Kolekcjonerska - kup Forza Motorsport 4 PL - Edycja Kolekcjonerska Xbox 360 - sklep gram.pl!
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
1) Jeśli ci zależy to możesz dokupić pakiety aut do Forzy 3 za punkty MSP. Ja wykupiłem prawie wszystkie, jest też dodatkowy tor. Moim zdaniem możesz poczekać na Forze 4, chyba że chcesz jeszcze wydłużyć sobie zabawę z 3 częścią. Zależy ile masz funduszy.

2) Pady bezprzewodowe kosztują ok 120-130zł, jeśli są w oryginalnym zgrzewanym opakowaniu i posiadają oryginalną naklejkę od M$.

3) Na to pytanie nie odpowiem z czystym sumieniem. Ja tylko kupowałem MSP na allegro, nie wiem jak sprawa z kontami wygląda.
 

Do góry Bottom