3 RRod błąd 0110 - prośba o pomoc.

ss2

Użytkownik
Użytkownik
Witam ostatnio wywalila mi taki blad. Dzis kupilem paste Arctica, rozebralem sprzet i polozylam nowa zarowno pod cpu jak i gpu. Ale kiedy ja wlaczam nadal ten sam problem. pytanie brzmi czy cos ominalem czy konsola powinna troch popracowac i dopiero wtedy kasuje blad. Dzieki za odpowiedzi i z gory licze na wyrozumialosc w przedmiotowym problemie.
pozdrawiam!

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
serwis...w domu nic sam nie zrobisz....

ss2

Użytkownik
Użytkownik
Moglbys rozwinac swoja wypowiedz...

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Opis twojego błędu

błąd pamięci ram....spróbuj docisnąć gumkami.....jest temat na forum o tym.....ale to i tak krótkotrwałe.....serwis....

ss2

Użytkownik
Użytkownik
Ehh Angielski w stopniu podstawowym. Docisnac gumki czyli zlozyc konsole do kupy czy cos do nich dolozyc ? Naprawa jest krotkotrwala ?

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
tak...na gwarancje lub do kogoś kto naprawia.....

ss2

Użytkownik
Użytkownik
Tylko co gosc zrobi czego ja nie mpge zrobic w domu? Czytalem tez ze takie naprawy sa krotkotrwale a kosztuja po sto kilka zlotych, np da mi 3 miesiace gwarancji a po 5 padnie znow.

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
a masz stacje na podczerwień w domu?? albo chociaż stacje na ciepłe powietrze hot-air?? wątpie...konsola do naprawy i tyle...

ss2

Użytkownik
Użytkownik
Nie ale opalarka sie znajdzie:D Czy ktos jeszcze przerabial temat i wniesie cos nowego? Na jak czas taka naprawa wystarcza, czy ty sie tym zajmujesz?

Ale tak na powaznie, zlozylem klocka ale zwiesza sie na poczatku przy starcie na logo :/ Ktos podpowie co i jak ?

A teraz znow rodzik 0110 :/ Moj Booozeee!

ss2

Użytkownik
Użytkownik
Dobra co do teamtu jak wyzej, szukam dobrego i godnego polecenia serwisu w Krakowie który ja naprawi. Jesli ktos naprawial to prosze o namiary. Dzieki.

Do góry Bottom