• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

3 x GAMEPLAY w HD z SHIFT 2 Unleashed!

Status
Zamknięty.

Dilek

Użytkownik
Użytkownik
Na IGN UK pojawiły się 3 gameplay'e ukazujące widok z kasku.

DZIEŃ 1
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

DZIEŃ 2

NOC

evk

Użytkownik
Użytkownik
imo przez tą ich niby rewolucyjną kamerę w kasku która skręca tam gdzie zakręt granie z kokpitu nie będzie zbyt przyjemne, po prostu nie będzie można wyczuć pozycji auta... zostawili by tak jak jest w shifcie 1, ale nie rewolucji się zachciało -_-

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Po tych gameplayach widać że model jazdy raczej nie będzie zmieniony, nawet minimalnie... Auto dalej zachowuje się jakby miało opony z masła. Bynajmniej takie mam odczucie po obejrzeniu dwóch filmików. Mam nadzieję że jak ta gra wyjdzie to wszystko będzie ładnie dopracowane, i nie będzie się jeździć ślizgiem.

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Widok z kokpitu rewelacyjny, chociaż faktycznie te machanie głową może być denerwujące ale i tak chyba będzie tez normalny widok z kokpitu.

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
1. Rozmywający się kokpit przy prędkości, to ma być realne? Jak ja mam biegi zmieniać?!
2. Po uderzeniu o bandę widzimy czarno biało, no tak jak w rzeczywistości :]!

Symulator wszech czasów.

Najlepsze są samoczyszczące się szyby hahahahaha co za syf... podobnie jak shit 1 będzie kiła i mogiła

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Zauważyłem na pierwszym gameplayu, że jak wjechał w rampę pierwszy raz to lusterko zamiast odpaść to "wpłynęło" w rampę i zostało na swoim miejscu. Może to szczegół ale mało realistyczny :D

A tak poza tym to i tak z niecierpliwością czekam na ta grę chodź by nie była doskonałym symulatorem.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Graficznie jest o wiele lepiej niż w Forzy i Gran Turismo. Dalej jest arcade'owo, ale to dobrze. Te ruszanie głową kompletnie mi nie przeszkadza, sam często w jedynce ruszałem nią. Zauważyliście, ze teraz nie tylko widzimy z... oczu kierowcy, ale... po prostu teraz jest więcej szczegółów, przyjrzyjcie się, teraz widać nawet elementy kasku. Shift 2 zarówno jak jedynka zapewni wiele godzin zabawy, dobrej, dynamicznej zabawy, czego nie można powiedzieć o Forzy i GT.

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
@QwerTaj
Forza 3 jak GT5 posiadają wiernie odwzorowane modele samochodów, a Shift 2 nie będzie tego miał...

@topic
Tak mi się wydaje, że na tym forum wiele osób ma tylko wyobrażenia o szybkiej jeździe samochodem, że obraz rodem z NFS U2 się rozmazuje...

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
@QwerTaj
Forza 3 jak GT5 posiadają wiernie odwzorowane modele samochodów, a Shift 2 nie będzie tego miał...

Ale Shift ma ładne kokpity i to jest głównym jego założeniem - grać z kokpitu ;)
FM3 ma tylko średnio wyglądające kokpity, ale już GT5 ma cudowne, lepsze od tych z shifta, myślisz, że FM4 znowu popełni ten sam błąd :)?
Poza tym, podczas jazdy patrzysz na drogę + ew. przeciwników, czy na kokpit?

Shift nigdy nie będzie lepszy od GT i FM...

Demol

Użytkownik
Użytkownik
James May testując Bugatti Veyron powiedzial że przy takich prędkościach obraz sie rozmazywał.
Przy jakich, on tam chyba 407km/h leciał więc możliwe, ale w NFS rozmazuję się przy 100 :p
Shift ma mało wspólnego z symulatorem, ale muszę powiedzieć, że nieźle oddaje odczucia kierowcy samochodu podczas wyścigu.

Status
Zamknięty.

Do góry