3 x GAMEPLAY w HD z SHIFT 2 Unleashed!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dilek

Użytkownik
Użytkownik
 

evk

Użytkownik
Użytkownik
imo przez tą ich niby rewolucyjną kamerę w kasku która skręca tam gdzie zakręt granie z kokpitu nie będzie zbyt przyjemne, po prostu nie będzie można wyczuć pozycji auta... zostawili by tak jak jest w shifcie 1, ale nie rewolucji się zachciało -_-
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pięknie to wygląda - nie mogę się doczekać bardziej niż Crysisa 2 ;)
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Po tych gameplayach widać że model jazdy raczej nie będzie zmieniony, nawet minimalnie... Auto dalej zachowuje się jakby miało opony z masła. Bynajmniej takie mam odczucie po obejrzeniu dwóch filmików. Mam nadzieję że jak ta gra wyjdzie to wszystko będzie ładnie dopracowane, i nie będzie się jeździć ślizgiem.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Widok z kokpitu rewelacyjny, chociaż faktycznie te machanie głową może być denerwujące ale i tak chyba będzie tez normalny widok z kokpitu.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
1. Rozmywający się kokpit przy prędkości, to ma być realne? Jak ja mam biegi zmieniać?!
2. Po uderzeniu o bandę widzimy czarno biało, no tak jak w rzeczywistości :]!

Symulator wszech czasów.
 

SIEDZE

Banned
Najlepsze są samoczyszczące się szyby hahahahaha co za syf... podobnie jak shit 1 będzie kiła i mogiła
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Hehe i to ma być symulacja? :D Z chęcią zagram, ale symulacją tego bym nie nazwał :)
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Zauważyłem na pierwszym gameplayu, że jak wjechał w rampę pierwszy raz to lusterko zamiast odpaść to "wpłynęło" w rampę i zostało na swoim miejscu. Może to szczegół ale mało realistyczny :D

A tak poza tym to i tak z niecierpliwością czekam na ta grę chodź by nie była doskonałym symulatorem.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Graficznie jest o wiele lepiej niż w Forzy i Gran Turismo. Dalej jest arcade'owo, ale to dobrze. Te ruszanie głową kompletnie mi nie przeszkadza, sam często w jedynce ruszałem nią. Zauważyliście, ze teraz nie tylko widzimy z... oczu kierowcy, ale... po prostu teraz jest więcej szczegółów, przyjrzyjcie się, teraz widać nawet elementy kasku. Shift 2 zarówno jak jedynka zapewni wiele godzin zabawy, dobrej, dynamicznej zabawy, czego nie można powiedzieć o Forzy i GT.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Shift 2 zarówno jak jedynka zapewni wiele godzin zabawy, dobrej, dynamicznej zabawy, czego nie można powiedzieć o Forzy i GT.
Exactly - Forza jest strasznie monotonna i ma jakiś mało dynamiczny gameplay jak dla mnie ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
fajnie to wygląda, najbardziej podobają mi się lusterka ;)
 

kamiqu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystko się rozmazuje i robi szare jakby kierowca był po jakichś dopalaczach czy innych środkach. Ogólnie denerwuje mnie kiedy nawet w coś szurniemy lekko to odrazu obraz robi się czarno-biały, mogłoby być tylko rozmazanie.
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Znaffffcy symulatorów łączcie się!
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
@QwerTaj
Forza 3 jak GT5 posiadają wiernie odwzorowane modele samochodów, a Shift 2 nie będzie tego miał...




@topic
Tak mi się wydaje, że na tym forum wiele osób ma tylko wyobrażenia o szybkiej jeździe samochodem, że obraz rodem z NFS U2 się rozmazuje...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
@QwerTaj
Forza 3 jak GT5 posiadają wiernie odwzorowane modele samochodów, a Shift 2 nie będzie tego miał...

Ale Shift ma ładne kokpity i to jest głównym jego założeniem - grać z kokpitu ;)
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
@QwerTaj
Forza 3 jak GT5 posiadają wiernie odwzorowane modele samochodów, a Shift 2 nie będzie tego miał...

Ale Shift ma ładne kokpity i to jest głównym jego założeniem - grać z kokpitu ;)
FM3 ma tylko średnio wyglądające kokpity, ale już GT5 ma cudowne, lepsze od tych z shifta, myślisz, że FM4 znowu popełni ten sam błąd :)?
Poza tym, podczas jazdy patrzysz na drogę + ew. przeciwników, czy na kokpit?


Shift nigdy nie będzie lepszy od GT i FM...
 

SFU666

Banned
Użytkownik
@topic
Tak mi się wydaje, że na tym forum wiele osób ma tylko wyobrażenia o szybkiej jeździe samochodem, że obraz rodem z NFS U2 się rozmazuje...
James May testując Bugatti Veyron powiedzial że przy takich prędkościach obraz sie rozmazywał.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie to rozmazywanie to skupienie ostrości wzroku na to co się dzieje za szybą, a nie na licznik prędkości.
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
James May testując Bugatti Veyron powiedzial że przy takich prędkościach obraz sie rozmazywał.
Przy jakich, on tam chyba 407km/h leciał więc możliwe, ale w NFS rozmazuję się przy 100 :p
Shift ma mało wspólnego z symulatorem, ale muszę powiedzieć, że nieźle oddaje odczucia kierowcy samochodu podczas wyścigu.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom