300 dolarów za Xboksa 360 z Natalem i 250GB dyskiem?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
300 dolarów za Xboksa 360 z Natalem i 250GB dyskiem?

Michael Pachter ponownie włączył swą szklaną kulę i stara się przewidzieć przyszłość.
Analityk rynkowy Michael Pachter, po raz kolejny bawi się we wróżkę i usiłuje przewidzieć przyszłość. Tym razem sugeruje nam, że jeszcze w tym roku możemy się spodziewać obniżek cen konsol PS3 oraz Xbox 360, prawdopodobnie w okolicach września. Jednak wziąwszy pod uwagę malejące koszty produkcji, Microsoft obniżkę może wprowadzić w życie znacznie wcześniej.

Analityk Wedbusdh Morgan twierdzi, że gigant z Redmond nie tylko obniży cenę swej konsoli, lecz również wprowadzi na rynek jej wersję slim, wyposażoną w 250GB dysk twardy i będzie ją sprzedawał w komplecie z Natalem. Zdaniem Pachtera, cały zestaw nie powinien kosztować więcej niż około 300 dolarów.

Przewidywania analityka, to na razie wyłącznie sugestie, lecz pod koniec roku, wraz z pojawieniem się na rynku nowych kontrolerów, oba koncerny z pewnością wprowadzą zmiany w swych politykach cenowych i niewykluczone, że w walce o klienta rzeczywiście obniżą ceny konsol, na czym bez wątpienia skorzystają wszyscy gracze.

(ź):Onet.pl
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
, na czym bez wątpienia skorzystają wszyscy gracze.

(ź):Onet.pl
No może oprócz tych, którzy chcą sprzedać swoje konsolki ;p
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
ale i tka w Polsce USD liczy się po 4 albo i 5 złotych wiec penie konsola będzie kosztowała 1000 1500 zł :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Czyli nowa x360 z Natalem w sugerowanej cenie Elite. Dobrze by było, gdyby się to sprawdziło:)
Ale bardziej mnie interesuje obniżka cen ps3:D
 

SirArczi

Użytkownik
Użytkownik
Mnie bardziej interesuje ile bedzie kosztowal sam NATAL ...
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
Ten Pachter wszystko wie tylko zawsze się g**no sprawdza taki z niego analityk prędzej paralityk.Xbox 360 Slim dobre żarty
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
ja mam nadzieje że Natal będzie kosztował mniej niż 400zł bo inaczej nie będzie się to za bardzo opłacać
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
to pewne że będzie kosztować mniej ja myślę że gdzieś w cenie dysku 120gb choć pewnie będę się mylił
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
ale i tka w Polsce USD liczy się po 4 albo i 5 złotych wiec penie konsola będzie kosztowała 1000 1500 zł :D
Dolar za 5PLN? Nie wiem w jakim kraju, bo na pewno nie w Polsce.

Euro stoi teraz 4PLN, a dolar 3PLN.
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
Dolar za 5PLN? Nie wiem w jakim kraju, bo na pewno nie w Polsce.

Euro stoi teraz 4PLN, a dolar 3PLN.
to zobacz sobie jak importerzy przeliczają ceny 100 usd 340 zł :D taka jest rzeczywistość
 
Sa juz jakies foto tego slima x360 i pada czy pilota bo nie weim jak nazwac
Serwis GameKings.tv zaprezentował dziś nie lada ciekawostkę - zdjęcia czegoś, co wygląda jak odchudzony Xbox 360! W połowie marca w Internecie furorę zrobiło zdjęcie płyty głównej, która miałaby zostać wykorzystana w "Xbox 360 Slim". Teraz mamy kolejny powód do rozsiewania plotek - rzekome zdjęcia odchudzonej konsoli Microsoftu. Poniższe fotografie pochodzą z serwisu GameKing.tv.


Jak zapewnia redakcja serwisu GK.tv, nowa architektura Xboksa 360 została nazwana na cześć francuskiego wodza "Napoleon". Czy te fotografie są autentyczne? Radzimy podchodzić do całej sprawy z naprawdę dużym dystansem. W końcu modderzy to zdolne bestie i nie takie cudeńka potrafią wyczarować...
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
to zobacz sobie jak importerzy przeliczają ceny 100 usd 340 zł :D taka jest rzeczywistość
Ja nie mowie jak kto przelicza, tylko ile stoi waluta. Poza tym to nie chodzi o przeliczanie, tylko każdy wiadomo dodaje marże, gdyby nie miał na tym zarobku nie sprowadzał by. Proszę nie mylić marży z przeliczaniem, przelicza się zawsze według kursu.

Poza tym u nas wszystkie nowości są drogie, także nie zdziwiłbym się gdyby XBox z natalem u nas kosztował 1400 lub 1500 na początku.
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sa juz jakies foto tego slima x360 i pada czy pilota bo nie weim jak nazwac tego Natala
Raczej nie ma, a Natal można nazwać kontrolerem :)

Znalazłem tylko takie coś:

 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
to zobacz sobie jak importerzy przeliczają ceny 100 usd 340 zł :D taka jest rzeczywistość

oficjalne ceny wersji arcade

USA 199$ (580zł ) cena bez tax-u
UK 149 funtów (660zł)
Kraje Euro 199euro(776zł)
Polska 699zł(czyli 199$+22%vat)

nie rozumiem ludzi którzy marudzą na "wysoki" przelicznik ,

co do ceny tematu , to również uważam ze cena zestaw xbox slim+250hdd+natal będzie się wahała pomiędzy 250-300$

zdjęcia płyt głównej nowego xboxa slim http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/xbox-360-slim-47780.html

to był kawał na 1 kwietnia !!!!!!!!

Patrolek PL to są jakieś rendering fana-amatora
 
zobaczmy czy bedze ciagna mniej wat tak tak jak to bylo z ps2 slim w porównaniu do Fat
50-16 wat
 

Litwin95

Banned
No ciekawe czy to się sprawdzi....
Tak, czy tak my w Polsce i tak będziemy płacić za to samo co inni duużo drożej... Jak zwykle...
 
normalka z zawyżonymi cenami, ale co poradzić? Muszą na kimś zarabiać :]
noo ale fajnie jakby się sprawdziła taka cena :)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
to była by dobra cena jak za taki zestaw.
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
te zdjęcia wszystkie to fake
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom