360 uprzywilejowane w Homefront

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik

Czy wiecie, że w Nowym Jorku trwa właśnie konferencja THQ, na której pokazywany jest Homefront? Właśnie tam dosłownie przed chwilą ujawniono, że w przypadku tej gry posiadacze konsol Microsoftu będą odrobinę uprzywilejowani w stosunku do innych. Czemu?

Po pierwsze, wszystkie dodatki pojawiać się będą w pierwszej kolejności na tę platformę, a na pozostałe (PC i PS3) - z lekkim opóźnieniem.

Po drugie, tylko na 360 dostępna będzie mapa "Suburbs" ("Przedmieścia").

FanBoy'e xboxa 360 powinni się uczieszyć :)
Polygamia.pl - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje, Xbox360, PS3
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jakoś muszą zachęcić do zakupu tej gry :p
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Heh ja zobacze jak się z kasą wyrobie to kupie.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Gierka zapowiada się dość ciekawie, grafika ładnie wygląda, zobaczymy jak z fabułą i gameplayem ;)
 

Perzon

Użytkownik
Użytkownik
Tu są właśnie haczyki Xboxa :) Niby płacimy za granie online ale za to DLC itp. często mamy szybciej :p Gra zapowiada się ciekawie
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
FanBoy'e xboxa 360 powinni się uczieszyć :)
Jakbyś zgadł :) Właśnie się cieszę ^^

Tu są właśnie haczyki Xboxa :) Niby płacimy za granie online ale za to DLC itp. często mamy szybciej :p Gra zapowiada się ciekawie
Taaa a niektórych DLC wogóle nie dostajemy (sekwencja z Kopernikiem w AC:B)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Tu są właśnie haczyki Xboxa :) Niby płacimy za granie online ale za to DLC itp. często mamy szybciej :p Gra zapowiada się ciekawie
A jak nie masz gold to demko dostajesz tydzień później od ps3 :D

Jak chcą to niech dają przywileje, mi to bez różnicy :)
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Niby fajnie.
Ale wolałbym mieć free multi (nie oniecznie na zawsze choćby weekendy free golda częściej)
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
No,tak co 2-3 tyg. by się niby przydały,ale mi tak średnio,bo staram się zawsze mieć golda.
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Tonacy brzytwy sie chwyta , m$ nie ma nic excluzywnego na chwile obecna do wydania to cos musi robic :) Jednak cieszy taka zawartosc , ze dodatkowa mapka i szybciej dlc
 

ProSLigar

Świeżak
Świeżak
no i nareszcie cos pomysleli :D dobrze ze mam xboxa
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Bez jaj, to jakieś żarty. Sony załatwia dla PS3 bardzo mocne exy, a my? Fakt, że będziemy mieć szybciej DLC mnie nie cieszy, bo i tak większość nie kupuje DLC.
Gdyby ogłosili, że ta gra będzie naszym exem - to by było coś. Ale to, że dostaniemy jedną mapkę i szybsze DLC to jakieś jaja.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Yea HOMEFRONT to skrzyżowanie MW 2 tylko pod inna nazwa;d
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
Genialny jesteś. Mógłbyś napisać jeszcze z czym to skrzyżowanie ?
 

mad_d2

Użytkownik
Użytkownik
To fajnie tymbardziej ze juz złożyłem przeordera. Gra naprawde ciekawie sie zapowiada, podoba mi sie fabuła i grafika a nie ciągle to samo Call of Duty
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Mi się nie podoba homefront...
Gdy widziałem gameplay z multi na yt to tragedia...
Nie podoba mi się, czekam na recenzję z gry.
 

Do góry Bottom