360Stopni - Numer 1

bliss

Użytkownik
Użytkownik
strona 9 reklama forum.. nie przesadziliscie z ta liczba uzytkowników ? ostatnio bylo na forum hucznie... ale jest ich polowa mniej ;)
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
echhhh, czemu nie napisalismy "za tresc reklam nie odpowiadamy"? ^^
Reklame dostalismy od administracji forum, my dostepu do statystyk nie mamy ;)
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajna e-gazetka i bardzo mi się podoba jedynie co bym dodał to ocena końcowa łączna nota dla danej gry co prawda mały szczegół , ale ważny tak sądzę .
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajna e-gazetka i bardzo mi się podoba jedynie co bym dodał to ocena końcowa łączna nota dla danej gry co prawda mały szczegół , ale ważny tak sądzę .
Jest takowa, oceny za grafike, dzwiek i frajde to oceny czastkowe, natomiast ostatnia jest ich srednia. Wszystko jest na ostatniej stronie wyjasnione ;)
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Ps. Ogólnie chłopaki jak drugi numer wyjdzie i bedzie równie dobry albo nawet lepszy to podajcie numer konta mysle za jakby pare osób po 5 - 10 zl sie rzucił na rozwój magazynu/serwisu czy nawet na browarka dla was to by nie zubożało
Btw. jeszcze raz wyrazy podziwu dla całego zespołu a przede wszystkim dla grafików
Dzięki za opinie. No każdy pisze recenzję w swoim stylu i ocenia jak chce ;) zdradzę ci, że chciałem wystawić RE5 ocenę 7, aczkolwiek wiedziałem jak zareaguje na to internet. Po prostu trzeba pisać prawdę o grze i tyle ;) Dla jednego HW będzie hitem dla innego shitem i to samo tyczy się RE5. Pisze recki jako gracz, który nagrał się w stare tytuły, więc muszę odwoływać się do ojców gier i wystawiać adekwatną ocenę ;).

Co do kasy, przelewów itp, dzięki za chęci ale na razie nie chcemy przyjmować datków itp. Robimy to dla pasji. Ale jak będzie na prawdę potrzebna to kto wie ;) ew jak piwka zabraknie hehe :D

Pozdrawiam ;)
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
Dodam jeszcze, ze recenzent ktory nie lubi RTS-ów nie bedzie przeciez recenzowal Halo Wars bo z definicji gra dostanie slaba note. A przeciez w RTS-y graja przede wszystkim ludzie, ktory ten gatunek lubia i dla nich wlasnie jest przede wszystkim recenzja ;)
 

adrian121

Użytkownik
Użytkownik
Aż się zdziwiłem gdy zacząłem czytać e-zin, który przygotowaliście. Recenzje i treści pomimo znikomych błędów prezentują się bardzo profesjonalnie. Oby poziom się utrzymał albo się jeszcze podniósł:) Brawo chłopaki!
 

MikeL

Użytkownik
Użytkownik
Wyszło super. Z niecierpliwością czekam na następny numer.
Mimo wszystko przydałoby się dodać więcej screen shotów, a ocenę końcową trochę wytłuścić czy coś, wreszcie dzięki recenzji wielu użytkowników może zdecydować o tym czy kupić grę, a coś takiego bardzo pomaga.
Ogólnie e-zin dostaje u mnie 9/10. Oby tak dalej :)
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
świetna robota chłopaki oby tak dalej czekam już na następny nr. :)
 

Wroki PL

Banned
Użytkownik
i największego w Polsce magazynu internetowego - dlaczego kłamiecie ? Przecież Xbox Atack jest jak na razie największym.
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
i największego w Polsce magazynu internetowego - dlaczego kłamiecie ? Przecież Xbox Atack jest jak na razie największym.
W ktorym miejscu klamiemy?:| O ile pamiec mnie nie myli to Xboxattack ma 30 stron, a my 51.. A wydaje mi sie, ze jednak 30 < 51.. ale moge sie mylic.

A Ty czemu chwalisz się podpinajac sobie nie swoj gamertag? Nieladnie, nieladnie..
 

Dragonfirer

Użytkownik
Użytkownik
i największego w Polsce magazynu internetowego - dlaczego kłamiecie ? Przecież Xbox Atack jest jak na razie największym.
Tutaj chodzi o zawartość pisma, a nie o ilość wydanych numerów.
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
i największego w Polsce magazynu internetowego - dlaczego kłamiecie ? Przecież Xbox Atack jest jak na razie największym.
Szanowny panie Wroki.. Oskarżając mnie o kłamstwo obrażasz mnie. Xbox Attack jest największym w polsce magazynem o X360 chyba jedynie ze względu na wydane numery... Pokaż mi drugi zin, który przy 1 numerze ma tyle stron i treści. Okej, specjalnie dla ciebie na okładce następnego numeru będzie pisać "najmniejszy w polsce magazyn internetowy" okej? :)
Kłamstwem było by gdybym napisał na okładce "jedyny magazyn..." albo "magazyn o ps3". Więc proszę takich bzdur nie opowiadać... Ewentualnie wysyłam do Google i tag "reklama" - proszę poczytać na prawdę ciekawa i wciągająca lektura ;)

Pozdrawiam serdecznie:)
 

Wroki PL

Banned
Użytkownik
Nikogo nie obrażam. Jeżeli tak się poczułeś to sory. ;) Czytając największy pomyślałem o ilości wydanych numerów i w ogóle.

Co do samej e-gazetki. Jest świetnie chociaż kilka zmian by się przydało. Grafika wymiata i jest znacznie lepsza niż w XboxAttack. A o rozmowie o przyjęciu do redakcji zwaliła mnie z krzesła.

A Ty czemu chwalisz się podpinajac sobie nie swoj gamertag? Nieladnie, nieladnie..
- przecież wiadomo, że to nie jest mój gamertag, więc ... :D
 

elgato

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie Gracze! :)
Czuję się zobligowany do zabrania głosu, gdyż w temacie poruszono kwestię Naszej gazety i gdy by nie przypadek- pewnie nigdy bym na ten temat nie trafił...

To która gazeta jest największa, najmniejsza, jest dłużej krócej na rynku.. jest chyba zbyteczne I dziwię się drodzy Koledzy , że chce Wam się podejmować polemikę w tej kwestii już przy pierwszy numerze. Wszak to nie czas i miejsce.

Czas zweryfikuje, pokaże i osądzi czy ilość stron, czy jakość textów/ grafiki/ czy Bóg wie czego jeszcze... 30 stron, czy 51 stron.. wszakże nasza redakcja na początku także była duża i ochocza do pracy.
Niezmiernie jednak cieszę się, że poza nami Ktokolwiek jeszcze zechciał dźwigać to brzemię pisania w imię wartości dla innych Graczy.

Tym samym życzę wielu sukcesów i trafnych pomysłów/ decyzji w wydawaniu pisma.

Jeszcze raz best best wishes...
Załoga XBOX ATTACK

P.S i jak to miniroch mawia... szatan jest z nami ;) (to tak pod publikę naszego skromnego forum )
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzieki ;) acz myslalem ze Xbox Attack jest internetowym magazynem a nie gazeta ;) Ale to pewnie tylko moje czepialstwo i nikt wiecej tego szczegolu nie zauwazy..
 

elgato

Użytkownik
Użytkownik
Tak Twoje czepialstwo.... bo co do gazety- nie znasz dnia ani godziny ;) To było na prawdę niepotrzebne.
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Ja do konkurencji nic nie mam, ale jak ktoś mnie atakuje, to robię to samo ;)
Peace!
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
to takie zboczenie po przeczytaniu setek listow w roznych magazynach nazywanych przez czytelnikow niepoprawnie gazetami, do czego tez sie czepiali tworcy tychze.. naprawde.. ;)

a zdrowa konkurencja zawsze mobilizuje do robienia jeszcze lepszych rzeczy :)
 

elgato

Użytkownik
Użytkownik
GAZETA jest tutaj po prostu skrótem myślowym- Panowie zlitujcie się. Jakie ataki lol

Ale za ostatnie Twoje zdanie o konkurencji wypiję ;)
 

Do góry Bottom