3ROD---przeciw działanie??

CZECHU997997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam kupiłem jakies 2 tygodnie temu uzywanego x'a 360 z 2006 roku czyli bez "HDMI",po tygodniu uzytkowania X złapał rod'a oddałem kolesiowi do naprawy i mi powiedział ze był on juz co najmniej 3 razy robiony (np. X-clamp) lecz ja naprawił pochodziła kolejny tydzien i ponownie 0102.....
Na szczescie dostałem na niego gwarancje na 6 miechów wiec za free mi ja jescze raz naprawi ale te awarje sa irytujace...Wiec prosze o pomoc a mianowicie jak ograniczyc wystepowanie 3rod?? prosze pomoc
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: 3ROD---przeciw działanie??

Reballing + wymiana pasty pod radiatorami i zapobiegawczo usztywnienie pamięci. To powinno wystarczyć, pan w serwisie pewnie zawinął ci w ręcznik tego x'a albo opalarką potraktował bo po reballingu nie powinno być problemów z rodem a tutaj jednak wraca. Ile ci kazał zapłacić za tę usługę no i czy mówił ci co zrobił z konsolą?
 

reed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 3ROD---przeciw działanie??

Juchy proponuje coś takiego jak RED FIX. Podobno to zapobiega RROD. Postaraj sie jak najbardziej obniżyć temperaturę w obudowie. NP. wycięcie kratek z tyłu :)
 

CZECHU997997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: 3ROD---przeciw działanie??

Zgarnoł odemnie 120 po znajomosci a narmalnie bierze 140 za ta usługe ::)
ta konsola nie łapie odrazu 3rod...np. włacze ja po kilku minutach zwiecha,wyłanczam włanczam i rod po odczekaniu kilku minut ponownie działa ale znow zwiecha i tak dalej........
Ja chyba po prostu mam pecha do x'ów kiedys miałem 1'ke i tez leciał w kulki.....
 

reed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 3ROD---przeciw działanie??

Ja też mam pecha do x'sów :p. Niech zrobi Ci reballing red fix i poprawi chłodzenie. Więcej nic już chyba nie zrobisz...
 

CZECHU997997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: 3ROD---przeciw działanie??

Zabrał go juz do naprawy za tydzien bede go miał bo typek mieszka we wrocku jak bede wiedział cos wiecej to napisze:) dzieki i pozdrawiam
 

Do góry Bottom