5 powodów dla których nie warto kupować Xboxa.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Bartekszym

Użytkownik
Użytkownik
Nie no dobry typ he z rodem sie zgodze ale z tymi grami to przesada hehe
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Cytuję autora tekstu w komentarzach:
pozdrawiam wszystkich, którzy potraktowali powyższy tekst na poważnie. brawo :*

heheh gościu sobie jaja robi pisząc taki tekst, a w komentarzach fanboje by się pozabijali :D:D dobre wycie jak się czyta :)
Tutaj jest ktoś na poziomie :
Po pierwsze nie ma co sie chwalic Cellem bo jak bys dobrze wiedzial procek ktory jest w xboxie to ten sam prosecor ktory znajduje sie w ps3
tylko ze rozni sie nazwa
najlepsze jest to ze sony zaplacil ogromne pieniadze za badaniami i tworzeniem cell’a a xbox wydal tylko pieniadze na zakup
i radze sobie porownac jak wygladaja gry na Xa a na PS3 wiadomo bill sie postaral i daje rade
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak w ps3 jest ten sam proc co w xsie to ja jestem swieta teresa
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Co za cieć to napisał :p Jakiś 10latek co mu tatuś kupił PS3 i myśli że jest kozak

1. Są coraz to nowsze wersje które są już praktycznie bezawaryjne , np. nowe napędy , nowe chłodzenie , nowy proc FALCON 65 nm , zasilacz 175 , a i te stare nie psują sie tak , to tylko wyolbrzymianie przeciwników X36

2. To że X36 ma mniejszy arsenał dobrych gierek było żałosne , koleś niema pojęcia jakie giery są na X , na PS też np. GranTurismo5 , Killzone2 , to dobre gry ale każdy wie że na X36 tego najlepszego jest więcej. A i dodatki czy nowe opcje wchodzą często tylko na X albo dużo wcześniej na niego niż na PS czy PC. np GTA IV The Lost and Damned a w PS3 niema Nazi Zombies w CoD 5 WaW...

3. Co do roda to punkt 1 przecież wszystko wyjaśnia , a w artykule on o nim napisał pewnie dlatego bo by mu innego argumentu zabrakło , a napisał o awaryjności w 1 , żal mi go ;P

4. X36 to konsola zdecydowanie Nowej Generacji a niska cena to jedynie plus , owszem BluRay to faktycznie dobra strona , ale przez to gry się dłużej wczytują i gry są droższe i to dużo droższe , i w ogóle to X jest mocniejszą jednostką graficznie od PS3 a ''dżojstik'' ;P w X jest wygodniejszy i te nowe mają ''gałki'' 32 kierunkowe ;P

5. Nie chce mi sie pisać o tym co napisał o M$ bo to było po prostu żałosne , a co do neta to na XBL gra o wiele więcej ludu niż na przestarzałym PSN
Oto lista Najpopularniejszych gier na necie w Xbox 360 (XBL)
1. CoD: World at War
2. Halo 3
3. Call of Duty 4
4. Gears of War 2
5. Left 4 Dead
6. GTA IV
7. Fallout 3
8. FIFA 09
9. Guitar Hero World Tour
10. Madden NFL 09

Podsumowując :p obydwie konsole są świetne alle X360 po prostu lepszy dla normalnych użytkowników. Sony może tylko pomażyc o takiej sprzedaży nowej konsoli w takich nakładach jakie ma M$ a i gierek mniej sie sprzedaje na PS3. O czymś to świadczy. :p
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
Cytuję autora tekstu w komentarzach:
pozdrawiam wszystkich, którzy potraktowali powyższy tekst na poważnie. brawo :*

heheh gościu sobie jaja robi pisząc taki tekst, a w komentarzach fanboje by się pozabijali :D:D dobre wycie jak się czyta :)
Tutaj jest ktoś na poziomie :
Po pierwsze nie ma co sie chwalic Cellem bo jak bys dobrze wiedzial procek ktory jest w xboxie to ten sam prosecor ktory znajduje sie w ps3
tylko ze rozni sie nazwa
najlepsze jest to ze sony zaplacil ogromne pieniadze za badaniami i tworzeniem cell’a a xbox wydal tylko pieniadze na zakup
i radze sobie porownac jak wygladaja gry na Xa a na PS3 wiadomo bill sie postaral i daje rade
Wiesz, jaja tez powinno sie robic na poziomie.. a ten artykul to jest samobojstwo wrecz dla tego serwisu, bo sami widzicie ile osob to na powaznie wzielo..
 

Korsak

Użytkownik
Użytkownik
Jak czytałem tego "ziomka" to się popłakałem ze śmiechu i do tego spadłem z krzesła... tu mamy piękny przykład połączenia dziecka NEO z fanboyem jakiejś innej konsoli jedyne co można do tego powiedzieć to jeden wielki ŻAL.
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Uwielbiam czytać takie artykuły ; D zawszę jest kupa śmiechu ; D a w komentarzach prawdziwa wojna :D
 

woj1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja w kwestii formalnej tylko...

Te "chuje-muje" to przykro mi powiedzieć, żadna oryginalna koncepcja. To zwrot z noweli Stephena Kinga "Ostatna sprawa detektywa Umneya".
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
ta strona to jedno wielkie
sami funboye którzy nie znają się na konsolach. Myślą że jak dostali pod choinkę PS3 czy Xboxa to ich konsola jest najlepsza. Każda konsola ma swoje plusy i minusy i trzeba je dostrzec a nie dostrzegać tylko plusy swojej konsoli a minusy tylko innych. Żal.

PS. Uśmiałem się czytając wypowiedzi innych
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
Bez sensu jest takie porównywanie co lepsze...
Każdy ceni to co ma w domu i uważa to za najlepsze...
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Az musialem tam dac komentarz bo nei wytrzymalem... nienawidze fanboyow takiego stylu.. kazdy ma swoj rozum i bedzie wiedzial co wybrac... ale sie wkurzylem, az musze pozabijac paru locustow...

Peace!
 

Gemini

Użytkownik
Użytkownik
Każda konsola ma swoje plusy i minusy. Każdy z nas z łatwością mógłby napisać 5 plusów i minusów każdej z konsol.
Każdy z nas dodatkowo jest wolnym człowiekiem i może kupić konsolę jaką chce. Liczy sprzedanych konsol Xbox360 i PS3 nie kłamią i tyle.
Po drugie po co czytać takie wypociny?
 

wnora1

Użytkownik
Użytkownik
Te komentarze, świadczą tylko o ich głupocie, bronią xboxa i dobrze, że to robią, ale zniżają się do poziomu twórcy tego tekstu. A tak w ogóle zgadzam się z jednym komentarzem, byłem tam pierwszy i ostatni raz, serwis nie moderuje informacji, nie dba o swoje dobre imię, więc na pewno stracie wielu czytelników.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
odpowiedź na to jest prosta : każdy kupuje co mu bardziej odpowiada, mi tam bardziej przypadł do gustu x360, innym ps3
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
"od czasu do czasu trafiają się ciekawe gry, ale aby w nie pograć musisz dokupić dodatkowe akcesoria, jak np. Gamecube’a albo PlayStation 2."
Czyli według tego popaprańca żeby pograć w dobre gry na x-ie trzeba dokupić PS2 albo GC i podpiąć...lol
"Microsoft, którego pracownicy znani są z bicia afrykańskich niemowląt, wspierania irackich bojowników oraz bojkotowania Tybet"
to brzmi co najmniej jak orędzie papy Rydzyka w ogóle koleś jest żałosny.
Pozatym przyłączam się do salwy śmiechu i spadania ze stołka (ja prawie)
 

Frank

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma się co dziwić :D Wiecie co ostatnio się dowiedziałem od kolegi? Że "Xbox ma taką samą grafike jak PS2, nie to co PS3" - moja reakcja była natychmiastowa - dostałem takiego napadu śmiechu że leżałem na podłodze :)
Ja też tak miałem " kupiłeś Xa bo cię nie stac na PS3 , PS2 jest lepsze od Xa itp.itd"Sorry za OT
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po co w ogóle temat odkopałeś...
 

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Po co w ogóle temat odkopałeś...
Czyli trzeba założyć nowy temat by gadać o artykule zmieszczonym w tym temacie? :p Coś to zaprzecza filozofii forów ;]
 

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Nie, ale zobacz ile jest teraz "podglądaczy", bo myślą że to nowy temat jest jakiś.

Co do tych 5 powodów - page is dead.
 

pepa

Banned
Użytkownik
Archeolog się znalazł no trudno , ale też tacy istnieją.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom