500GB to mało? Już wkrótce znikną ograniczenia

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Microsoft stale rozwija swoją najnowszą konsolę i prawdopodobnie już niedługo podłączymy do urządzenia zewnętrze dyski. W tej sytuacji gracze nie będą uwiązani zaledwie 500-gigabajtowym HDD.

Grafika, która zdobi tę wiadomość pojawiła się na Reddicie – opublikował ją niejaki XboxOneDev, który jest potwierdzonym przedstawiciele zespołu XB1 Dev. Dopisek do zdjęcia jest bardzo wymowny: "wkrótce...".

Microsoft już wcześniej zapowiadał – a dokładniej Major Nelson – że trwają prace nad wsparciem zewnętrznych dysków, jednak dotychczas nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów.

Jeśli powyższe zdjęcie jest autentyczne, to stosowną informację przedstawiciele z Redmond mogą ogłosić na tegorocznym E3.

Waszym zdaniem 500GB to mało?​

 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
Mnie by 500 GB wystarczyło w zupełności.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Według mnie 500GB to i tak bardzo dużo :D Sam posiadam 250GB i starczy mi bardzo dobrze, nie potrzebuję więcej.
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up Ale zauważcie ile zaczynają ważyć gry. ;)

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46
 

czarnuchyo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
po 45gb :D takze te 500 to duzo za malo :) sam system itd i nagle do dyspozycji mamy 380 :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Według mnie 500GB to i tak bardzo dużo :D Sam posiadam 250GB i starczy mi bardzo dobrze, nie potrzebuję więcej.
mam 4 gry na XO i juz zajete jest 26% dysku, zauwazcie ze do dyskozycji dostaje sie chyba ok 380 GB a np taka Forza zajmuje 42gb, Titanfall 20gb a Tomb Raider 23, wiec 500GB to jest malo, na X360 250GB spokojnie wystarcza ale na XO juz nie
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A Gta V tylko 8 GB :D
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
A Gta V tylko 8 GB :D
Tylko że gta 5 na 360 tyle zajmuje, a na xo zajmiwałby 2x tyle. O mnie za mnie niech wprowadzają, pomału może ms odbuduje opinie krórą sami zepsuli.

Wysyłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Waszym zdaniem 500GB to mało?
To jest śmiesznie mało! 500GB dla XO, jest jak 60GB dla X360 - Jak dla mnie b. malutko.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
heh, Killzone Shadow Fall na ps4 zajmuje 44GB, Infamous 24GB.
Nie porównujcie gier ze starej generacji, do tych z nowej, to zupełnie inna liga :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam 4 gry na XO i juz zajete jest 26% dysku, zauwazcie ze do dyskozycji dostaje sie chyba ok 380 GB a np taka Forza zajmuje 42gb, Titanfall 20gb a Tomb Raider 23, wiec 500GB to jest malo, na X360 250GB spokojnie wystarcza ale na XO juz nie
Zależy komu. Mnie przydałby się dysk 500 bo 320 mam full i nawet gwg nie pobieram bo nie mam gdzie zapisać.

A Gta V tylko 8 GB :D
Matematyka się kłania. Gta to 16 gb.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom