74850c A0A2 problem z wyciągnięciem klucza

ozzy_sin

Świeżak
Świeżak
Witam,

Potrzebuje pomocy w odczytaniu klucza z napędu 74850c A0A2. Napęd był pierw przerobiony na 1.6 a później na LT+. Niestety brata coś podkusiło i uruchomił aktualizację z Death Island:-( i konsolka przestała się uruchamiać, cały czas chciała się aktualizować. Znalazłem na forum, że w takim wypadku trzeba jej przywrócić pierwotnego dasha i że straciła możliwość czytania kopii zapasowych. Przywróciłem dasha i konsola faktycznie zaczęła działać ale oczywiście nie czyta kopi. Zrobiłem sobie probe/spear wg. schematu na tym forum(bawiłem sie kiedyś flashowaniem dekoderów więc sądziłem że nie będzie wielkiego problemu). Podłączyłem wszystkie napięcia zgodnie z opisami na forum i napęd jest poprawnie wykrywalny w JF(zainstalowany port I/O, itp.). Sprawdziłem też spear czy działa i faktycznie jak włączę terminal to po przyłożeniu baterii pojawiają sie znaki. Niestety podczas próby odczytu w JF klucza pisze że są złe dane z portu COM. Próbowałem szperać i robić różnymi metodami z wysuwaniem i wsuwaniem do połowy tacki i nic. Cały czas ten sam komunikat. Co może być nie tak??
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Do góry Bottom