• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

A co z dziwiękiem?

ganz

Świeżak
Świeżak
Co polecacie aby w pełni cieszyć się ścieżką dzwiękową z gier?
Kino domowe czy głośniki od kompa?

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: A co z dziwiękiem?

Mozesz kupic kino domowe za 150 zl i beda gorzej graly niz Creativy za 100zl a mozesz kupic glosniki do kompa za 330 zł (Genius SW-HF 5000) Sam takie mam i graja prze cudownie :D

ganz

Świeżak
Świeżak

nie kupuję kina domowego tylko do xbox . pytałem co proponujecie, rozumiem że z x wychodzi
tylko stereo . i to wszystko? żadnych wodotrysków? dolby sorruond itp?

peku

Użytkownik
Użytkownik

philips co ty pierniczysz :p niech kupi kino domowe z wejsciem optycznym i podlaczy x-a i bedize mial Surround 5.1 :p

Bartut

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podłączyłem konsolę Xbox 360 E kablem HDMI do telewizora i konsolę z amplitunerem Denon 1713 kablem (do audio) załączonym do zestawu (jack/3xchinch Kabel AV dla konsoli Xbox One oraz 360E - Konsolowo.pl ). Po załączeniu konsoli głos gra z telewizora. Jak połączyć ww. zestaw, aby uzyskać dźwięk z amplitunera?

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Podłączyłem konsolę Xbox 360 E kablem HDMI do telewizora i konsolę z amplitunerem Denon 1713 kablem (do audio) załączonym do zestawu (jack/3xchinch Kabel AV dla konsoli Xbox One oraz 360E - Konsolowo.pl ). Po załączeniu konsoli głos gra z telewizora. Jak połączyć ww. zestaw, aby uzyskać dźwięk z amplitunera?
W tv dajesz MUTE , a w ampli ustawiasz odpowiednie źródło i powinno grać.
Mając taki amplituner polecałbym Ci podłączenie konsoli kablem hdmi do ampli, a z ampli drugim hdmi do TV.

konsola - ampli - np. wejście 4 ,
ampli - tv wyjście - monitor out

Do góry