A jednak nie PS4

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Coud95

Użytkownik
Użytkownik
Rzecznik Sony dementuje plotki na temat PS4.

Po czwartkowym wystąpieniu Masaru Kato wiele stron pisało o nadchodzącym PS4. Dziś rzecznik Sony oświadczył, że konsola o której mówił Kato to Next Gen Portable (NGP), a samo Sony jest zadziwione reakcją portali. Niestety całe zamieszanie jest jedynie wynikiem błędnej interpretacji słów dyrektora finansowego.

No chyba że nie jest, a Sony po prostu nie chce zbyt wcześnie zdradzać informacji o PS4 publicznie. Faktem jednak jest, że faktycznie Masaru Kato nie powiedział dokładnie o co chodzi ,a przynajmniej nie zostało to nam udostępnione.

Źródło: A jednak nie PS4 - Newsy - Gramy na maxa!

Czyli informacje że nowa generacja od Sony i Microsoftu nie wyjdzie wcześniej niż w 2014 jest bardziej prawdziwa.
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Boże jak ludzie mnie denerwują takimi newsami "COOP" w MW3, potem "Nie będzie coopa w mw3". Ludzie! Ogarnijcie się! Nie ma co wierzyć w plotki, a przede wszystkim robić szumu na forum o byle pierdoły
 

Qsh

Użytkownik
Użytkownik
I tak PS4 jest w produkcji
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie wiem komu oni mydlą oczy, chyba laikom, każdy wie że są robieni następcy X360 i PS3, a dementują ploty (o następcy X360 że niby ma go EA też zdementowali) bo nie chcą szumu, tylko czekają z oficjalnym ogłoszeniem na jakąś większą okazję by zrobić boom, np na E3 2011 lub 2012 chcą zapowiedzieć nowe konsole, w ten sposób zdominować targi.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Nie byłbym pewny ze są w produkcji,bo to za duże słowo.
Bardziej rzekł bym ze są na wcześnych fazach projektowania,bo raczej następna generacja przed 2013 rokiem nie ma prawa się pokazać więc ... ?
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
I tak PS4 jest w produkcji
W produkcji?! Nie wiadomo jeszcze dokładnie czy jakiś prototyp jest, co ty gościu opowiadasz...

Jestem bardzo ciekawy co innowacyjnego pokaże następna generacja, bo np. grafika to już na dzień dzisiejszy jest na prawdę dobra.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
produkcja jest w fabrykach na tasmach produkcyjnych. bardziej zastanawiajace jest czy MS lub sony maja dzialajacy prototyp. pewnie na to za wczesnie. ciekawe czy konsole beda budowane od 0, czy na plecach swoich poprzedniczek :)
 

Qsh

Użytkownik
Użytkownik
-.-

Proces produkcyjny

W skład procesu produkcyjnego wchodzą:
- proces badań i rozwoju,
- proces wytwórczy (podstawowy, pomocniczy oraz obsługowy)
- proces dystrybucji i obsługi klienta.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Proces monopolistyczny 10 lat :).Raczej w 2014 roku w to uwierzę..
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale juz nie wiadomo co mowic, ale i dobrze
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Uważaj z wikipedią, bo zaraz 10 osób napisze że tam są kłamstwa pisane przez 8latków :).

Wracając do Ps4 to wątpię aby sony po takich stratach związanych z PSNotwork, zajmowało się produkcją nowej konsoli. Być może mają tam jakiś prototyp, ale myślę że zawiesili ten projekt. Teraz zajmują się pewnie tym nowym psp.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Nie wiem, kto może myślec że ta generacja przetrwa do 2014-2015r. Przecież obecnie już jest duża różnica między PC a X360 i ps3. Myślę że na początek 2013r wyjdą nowe konsole - Wtedy na pewno obecne konsole pokażą maximum możliwości. I nie mówcie, że Kinect i MOVE w przedłużą 'życie' obecnej generacji, bo to jest śmieszne. Dobry dodatek do konsoli, masa zabawy, ale to tyle. To przecież normalne, że Microsoft i Sony zapewniają, że X360 i PS3 mają przed sobą jeszcze kilka dłuuugich lat - przecież to najlepszy sposób na znalezienie potencjalnych nabywców, którzy boją się zakupu danej konsoli, ponieważ 'niedługo wyjdzie ps4 albo x720 i se już na mojej starej konsoli nie pogram'
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem, kto może myślec że ta generacja przetrwa do 2014-2015r. Przecież obecnie już jest duża różnica między PC a X360 i ps3. Myślę że na początek 2013r wyjdą nowe konsole - Wtedy na pewno obecne konsole pokażą maximum możliwości. I nie mówcie, że Kinect i MOVE w przedłużą 'życie' obecnej generacji, bo to jest śmieszne. Dobry dodatek do konsoli, masa zabawy, ale to tyle. To przecież normalne, że Microsoft i Sony zapewniają, że X360 i PS3 mają przed sobą jeszcze kilka dłuuugich lat - przecież to najlepszy sposób na znalezienie potencjalnych nabywców, którzy boją się zakupu danej konsoli, ponieważ 'niedługo wyjdzie ps4 albo x720 i se już na mojej starej konsoli nie pogram'
Plan Sony zakłada że PS3 będzie żyło i będzie wspierane przez 10 lat :) Ale zobaczymy hehe
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Będzie żyło tak jak dzisiejsze PS2. Od czasu do czasu wyjdzie jakaś gra i to tyle. A 99,9% wkładu finansowego będzie szło na PS4 :)
 

Lordani66

Użytkownik
Użytkownik
Rzecznik Sony dementuje plotki na temat PS4.
No chyba że nie jest, a Sony po prostu nie chce zbyt wcześnie zdradzać informacji o PS4 publicznie. Faktem jednak jest, że faktycznie Masaru Kato nie powiedział dokładnie o co chodzi ,a przynajmniej nie zostało to nam udostępnione.
TO mnie wku... najbardziej. Oficjalne info, że ŻADNA nowa konsola nie jest w produkcji (a bardzo bym tego chciał), ale i tak tworzone są teorie spiskowe, że może tak powiedzieli bo bla bla bla bla... Ludzie opamiętajcie się. Oni by od razu dawali info, gdyby nowe PS/X były w produkcji, żeby ludzie zbierali kasę i była większa sprzedaż.
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
W produkcji?! Nie wiadomo jeszcze dokładnie czy jakiś prototyp jest, co ty gościu opowiadasz...

Jestem bardzo ciekawy co innowacyjnego pokaże następna generacja, bo np. grafika to już na dzień dzisiejszy jest na prawdę dobra.
on wie lepiej :)
pewnie ktos z jego rodziny tam pracuje .
 

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
Na razie po tej wpadce z PSN bedzie odbudowa projektu PS3 ... przynajmniej przez rok moze 2 nic sie nie zmieni
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom