A Way Out

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


W wątku tylko opinie!
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#2
Gra oferuje całkiem ciekawą historię. Ukończona w 6h i 12min, zcalakowana po 7h 42min. Proste 1000 GS. Muzyka wg mnie bardzo dobra, a szczególnie w ucho wpadł mi utwór na koniec gry. Gra mocno nastawiona na współpracę między graczami. Każdy musi w danym czasie coś robić zamiast obijać się. Momentami bywa zabawnie, szczególnie mi zapadło w głowie wspólne wspinanie się po ścianie. Można się pośmiać z różnych dialogów. W grze jest sporo dodatkowych aktywności, gdzie można porywalizować ze swoim znajomym na punkty. Jest też parę mini-gierek pokroju granie w Connecta, na maszynie do gier, rzutki czy odbijanie piłeczki do Baseballu. Graficznie nie razi w oczy, jedynie do czego bym się przyczepiła to do sterowania pojazdami, a tak to nie ma do czego. Bardzo fajne wstawki jakby z filmów w czasie gry gdy dzieje się jakaś grubsza akcja. Mega plus dla twórców gry za super podejście do graczy, że wystarczy jedna kopia gry, a pozostali znajomi pobierają demo, żeby móc z nami zagrać w pełną wersje tej gry. Cena gry również na plus. Tyle powinny kosztować gry na premierę z 6 godzinną fabułą. Ogólnie warto było ograć, miło spędzony czas. Moja ocena 8/10 :)
 
Ostatnia edycja:

Misiek89gdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#3
Bardzo fajna gierka. Najbardziej przypomina mi świetnego Fahrenheit'a przy którym też dobrze się bawiłem. Wraz z moją dziewczyną ukończyliśmy ją w dwóch kilkugodzonnych sesjach. Grafika bez szału, ale nie ona odgrywa tu decydującą rolę. Uważam, że gra nie rozpieszcza nas osiągnięciami i łatwo je pominąć. Nikt nie próbuje nas sztucznie nagradzać za każdą banalną czynność np. za każdy ukończony rozdział. Zakończenie intrygujące jednak nieco przeciągnięte. Z drugiej strony gra zachęca do ponownego przejścia. Niektórych mogą denerwować pewnie nieścisłości w fabule i niezbyt realne sceny akcji, ale jeśli przymkniemy na to oko to spędzimy miłe kilka godzin z poruszającą fabułą.

EDIT: czy tez macie taki problem, że osiągnięcia wskakują Wam dopiero po jakimś czasie? Ja dostałem dopiero na następny dzień o_O a inne w ogóle mi nie wskoczyło
 
Ostatnia edycja:

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#4
Gra idealna na couch co-op z partnerem. Cena niziutka, 99 złotych jak na grę którą idzie ukończyć w jakieś 7-8 godzin całkiem spoko. :) Grafika miła dla oka (choć czasem można ponarzekać), fabuła całkiem spoko, zakończenie jakże zwrotne. Polecam gorąco jako taki "weekendowy kąsek"!
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#5
Świetna gra chciałbym więcej takich! Jedyne co mi się nie podobało to strzelanina na końcu i ucieczka na motocyklach gdzie nasze postacie były faszerowane wiadrami ołowiu. Większość gry była realistyczna a tu nagle takie coś.
Trochę też wkurzają zabugowane osiągnięcia, musiałem powtarzać kilka razy.. ale na szczęście twórcy dali opcję powrotu do danych scen.
Graficznie jest w porządku lecz bez wodotrysków, trzeba mieć na uwadze że konsola musi generować dwa obrazy naraz.
W niektórych miejscach mamy też niewielki wybór czy zrobić coś na wariata czy z mózgiem.

10/10
 

Do góry Bottom