ABGX 1.0.4 (Auto-patch AP2.5) - Download

kichy

Użytkownik
Użytkownik
odpowie mi ktos???Prosze bo juz ni wiem co robic
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
odpowie mi ktos???Prosze bo juz ni wiem co robic
Ja odpowiem zbiorowo dla wszystkich zadajacych takie samo pytanie.

Chocbyscie sie usrali, to NIE bedzie dzialac jesli:
a) nie macie LT+ LUB
b) nie macie oryginalnego napedu Samsunga, badz Hitachi

Koniec i kropka z wykrzyknikiem i capslockiem
 

Volfield

Świeżak
Świeżak
Chocbyscie sie usrali, to NIE bedzie dzialac jesli:
a) nie macie LT+ LUB
b) nie macie oryginalnego napedu Samsunga, badz Hitachi

Koniec i kropka z wykrzyknikiem i capslockiem
Mam prośbę o poradnik jak odpalić gry z AP 2.5 na oryginalnym hitachi i iextreme 1.5
 

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
co robię nie tak że podczas sprawdzania mam zamiast wszystkich zielonych pul mam dwa w środku żółte (AP 2,5 ) w przypadku ACB musiałem wgrać sam ABGX tego nie rozbił jak mówią inni nie pobrał za mnie tego patcha i nie spaczował obrazu

Paczowałem ppfomatic_version_3.0
a to screen z ABGX
http://s.fothost.pl/thumb/10/48/thumb_f815d729.jpg

Co mam źle ustawione ??
 

jooker19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam prośbę o poradnik jak odpalić gry z AP 2.5 na oryginalnym hitachi i iextreme 1.5
spróbuj metode 3dashy. U mnie na hitachi śmiga
 

kossity1

Użytkownik
Użytkownik
sdfs

po przepuszczeniu przez abgx i ustawieniu na cacy wszystkiego w nim w AC2:B mozna jak wczesniejszych innych giercach sprawdzonych po live grac ?
 

Volfield

Świeżak
Świeżak
spróbuj metode 3dashy. U mnie na hitachi śmiga
Ok. Dzięki za odp. Rozumiem że normalnie płyty do Wava2 później bo iextreme 1.5 tam mam?
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
mam hitachi i bodajze 1.51, konsola zaktualizowana do najnowszego dasha z plyty as b. Gra dziala, ale mam problem z gra nfs hp( wersja pl, noname)! Konsola przy probie odpalenia wola o wytarcie plytki szmatka. Pomyslalem o tym ze naped pada w komputerze, ale pot nagralem jeszcze 3 plyty(starsze gry) i wszystko dziala. I tutaj jest moje pytanie, czy te obrazy sa jakos modyfikowane i przez to mi nie rusza na moim hitachi? Mam je jakos patchowac? Bardzo prosze o odpowiedz!
 

obszan

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
mam hitachi i bodajze 1.51, konsola zaktualizowana do najnowszego dasha z plyty as b. Gra dziala, ale mam problem z gra nfs hp( wersja pl, noname)! Konsola przy probie odpalenia wola o wytarcie plytki szmatka. Pomyslalem o tym ze naped pada w komputerze, ale pot nagralem jeszcze 3 plyty(starsze gry) i wszystko dziala. I tutaj jest moje pytanie, czy te obrazy sa jakos modyfikowane i przez to mi nie rusza na moim hitachi? Mam je jakos patchowac? Bardzo prosze o odpowiedz!
Na niektórych konsolach jest właśnie tak że po aktualizacją metodą 3 dash'y AC:B działa ale NFS:HP już nie. Widocznie jesteś jednym z posiadaczy pechowej konsoli.
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
ja uważam ze wszelkie problemy z błędem "wyczyść płyte miękką szmatką" związane są z napędem konsoli, ten błąd towarzyszyl mi bardzo dlugo okazalo sie, że laser w napędzie mi pada kiedy wymienilem laser na nowy ten błąd juz nie występuje
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
ja uważam ze wszelkie problemy z błędem "wyczyść płyte miękką szmatką" związane są z napędem konsoli, ten błąd towarzyszyl mi bardzo dlugo okazalo sie, że laser w napędzie mi pada kiedy wymienilem laser na nowy ten błąd juz nie występuje
To zes wypalil geniuszu...
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
no a co nie mam racji? ja jakos po wymianie laseru nie mam zadnego tego typu błędu dzieki jestem geniuszem z ciebie za to niezły głąb
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
no a co nie mam racji? ja jakos po wymianie laseru nie mam zadnego tego typu błędu dzieki jestem geniuszem z ciebie za to niezły głąb
No wiec geniuszu, nie znajacego interpunkcji, oraz zasad skladania zdan, informacja z prosba o wyczyszczenie plyty pojawia sie w momencie, w ktorym kopia posiadajaca AP25 znajduje sie w napedzie, ktory nie ma LT+
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
A da się jakoś przygotować obraz płyty, aby ruszył bez LT+? Pytam, bo podobno ten hitachi nie obsługuje tych nowych zabezpieczeń.
 

kamil996

Świeżak
Świeżak
Tak, można próbować z metodą trzech dashy i patchowaniem obrazu do niższego wave.
 

Tusiek

Użytkownik
Użytkownik
No wiec geniuszu, nie znajacego interpunkcji, oraz zasad skladania zdan, informacja z prosba o wyczyszczenie plyty pojawia sie w momencie, w ktorym kopia posiadajaca AP25 znajduje sie w napedzie, ktory nie ma LT+
Sam pojechałeś małolacie .... błędy stylistyczne sam robisz -zaczynając zdania od A więc oraz No więc = małe zasoby słownikowe i samo zdanie jest juz do D. , przecinek przed oraz --- haha komedia -- a sam początek zdania - co to ma być :"geniuszu, nie znającego interpunkcji"?? ... zasady składania zdań - sam jedną bardzo ważna olałeś -:) mów mi tak dalej i proszę o jeszcze lmao :D

memeczyslaw być może skorzystałeś z usługi - kalibracja lasera (nazywaną potocznie FLASH NAPĘDU ,to dla zmylenia ciekawskich psów)- i ot teraz gierki Tobie poprawnie się uruchamiają??:p

Reasumując profesorze Specter ,to lepiej nie poprawiaj - zostaw to nauczycielom w szkole , zajmij się lepiej rozwiązywanie problemów na forum o XBOX360 i jemu podobnych ,bo nie wniosłeś nic do tematu.Nie dyskutuj mimo ,że to forum ale nie od takich spraw , jak już Ci zależy ,to napisz do TEFAŁENU i może pani Ewa zrobi z tego program :)
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
wymieniłem laser na nowy z żadną grą nie mam problemu jak i z błędem "wyczyść płyte miękką szmatką..."
 

robak370

Świeżak
Świeżak
Siemka, mam pytanko, bo już nigdzie nie mogę znaleźć jak to zrobić. Otóż zawsze miałem tak że nagrywałem sobie giere ściągniętą z neta były tam pliki .iso i .dvd nagrywałem, wkładałem do x'klocka płytę z tzw. "flashem" czekałem z 10 sekund i wkładałem gierę i chodziło, teraz widać muszę mieć tego LT 1 czy jakoś tak, ale problem z tym że nie wiem co mam zrobić, ściągnąłem tego flasha i mam tam tylko plik .bin i co mam z nim zrobić ?? i co mam zrobić z tymi nowymi grami typu NFS i Fable 3, może już było takie pytanko, jeśli tak to sorki, I sorki za interpunkcje poczytałem posty panów powyżej :)
 

Tusiek

Użytkownik
Użytkownik
robak LENIU- poszukaj na forum - sam sobie nie wgrasz ot tak nowego FLASHA- chyba ,że masz już jakiś soft i wtedy update przez kabel SATA itp.
Wałkowane było setki razy ,że nowe zabezpieczanie AP25 wymaga pewnych warunków---- opcja szukaj na forum.
Ten Twoj flash activate.iso - wsadź już sobie w szufladę - pora na wydanie 30-50zl na LT+
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
No wiec geniuszu, nie znajacego interpunkcji, oraz zasad skladania zdan, informacja z prosba o wyczyszczenie plyty pojawia sie w momencie, w ktorym kopia posiadajaca AP25 znajduje sie w napedzie, ktory nie ma LT+
haha co za dureń :D
 

Do góry Bottom