• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

abgx - bulletstorm

mateo16

Użytkownik
Użytkownik
Game Master
pobrałem bulletstorm w wersji PL, przeleciałem abgx i wyskakuje coś takiego :

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

'Verification failed'

dalej wszystko już jest na zielono, mogę bezpiecznie nagrywać, niedostane flagi/bana ?

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
tak w ogole to fala banow byla na jesieni? bo sam od pazdziernika nie podlaczalem konsoli i nie wiem czy ban jest. nie chce sprawdzac bo live chce mi wcisnac nowego dasha. a ja go nie chce ;]

co do tematu to jezeli LT choc poki co jest niewykrywalne to warto zaryzykowac i spatchowac gre. choc do wersji pl poki co patchy nie bedzie.

//dobra nie bylo ;]

mateo16

Użytkownik
Użytkownik
Game Master
tak to wersja od Complex, abgx mam najnowszego.
Skąd można pobrać poza torentami odpowiednią wersje, bo na torentach idzie mi 50kb/s ( przy internecie 10mb/s ) ?

naiwni ci, którzy myślą, że to ich uchroni, przecież jak będą bany to wszyscy dostaną tak czy siak, nie o wszystkich szczegółach każdego update i o programikach typu AP 2.5 wiemy ;) ale spoko, myśl chociaż, że 'jesteś bezpieczny', jeśli poprawia to samopoczucie, HF :)

Do góry