Abgx ?!?!? co to ?

bboo22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co to tak właściwie jest abgx ? Wiem że program jak również wiem że przez ten program przepuszcza się obrazy gier... ale w jakim celu ?? co to daje ?? Ja zawsze nagrywam od razu ściągnięty obraz na płytę, czy jeżeli przepuszczę przez ten program to znaczy że pójdzie mi np Assassin creed B. który mi nie chodzi ?? a na opisie pisało że chodzi na LT ? po zatym dodam że nigdy nie miałem problemów z innymi obrazami nawet z fable 3 a ta assassin nie chodzi... czy to wina tego że nie użyłem abgx'a?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Assassin's Creed: Brotherhood trzeba spatchować w programie abgx aby działał na LT+ ( nie LT ! ).
 

bboo22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no dobra... czyli co mam zrobic ?? :p bo nie znam sie na tym abgxie... ale się nauczę ale jeżeli zpat****e to znaczy że bedę mógł zagrać na tej nie najnowszej przeróbce ?? i czy tego patcha się go z kądś ściąga czy ten abgx sam go pat****e już ?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na innej niż LT+ nie będziesz mógł zagrać, nawet jak spat****esz, pogoogluj jak skonfigurować abgx i przepuszczaj gry przez niego przed nagraniem.
 
 

bboo22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale jak mam obraz płyty i plik dvd to znaczy ze muszę jeszcze raz przepuszczać ?? bo wydawało zawsze mi sie ze abgx robi włąsnie pliki dvd.... i tu pytanie czy gotowy obraz i gotowy plik dvd trzeba jeszcze raz sprawdzac tym abgxem i patchowac czy juz to jest zrobione ??
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Człowieku, jak ściągasz gre z sieci to nie masz pewności że wszystko jest ok i dlatego przepuszczas obraz gry przez abgxa
Jeśli chcesz grać w AC i w fable to najpierw oddaj konsole komuś żeby ci wgrał lt+
 

bboo22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Yyyyy jakbyś dokładnie czytał to byś wiedział ze gram a nawet z konczyłem fable 3..... ma Lt + tylko nie to v.1 czyli to najnowsze ale są AC:B które podobno chodzą na starych przeróbkach i własnie dlatego chce się dowiedziec jak działą ten abgx

P.S. Czy jesli nagrywam gry na płyty inne niż Verbratim to napęd może mi siąść szybciej ?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Nie
 

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
Yyyyy jakbyś dokładnie czytał to byś wiedział ze gram a nawet z konczyłem fable 3..... ma Lt + tylko nie to v.1 czyli to najnowsze ale są AC:B które podobno chodzą na starych przeróbkach i własnie dlatego chce się dowiedziec jak działą ten abgx

P.S. Czy jesli nagrywam gry na płyty inne niż Verbratim to napęd może mi siąść szybciej ?
Ja nagrywam na Platinumkach i jest ok. Gram już 3 rok i konsola oraz gry chodzą aż miło. Werbatimy są przereklamowane i drogie.
 

Do góry Bottom