AC:B Co i jak. ?

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
A wiec witam, mam problem otoz mam przerobke LT + 1.1 xboxa elite 120gb, naped liteon zasilacz 175W jesli jest to wazne ;x. No i coz assassin nie smiga. Czytalem wczesniejsze tematy ale nic z nich nie rozumiem skoro fable, black ops, HP mi smigaja a assassin nie ;x. Nie wyskakuje nic ze nierozpoznana plyta tylko nie chce sie wlaczyc pokazuje sie czarny ekran i sie xbox zwiesza. Zainstalowac na dysk sie da, ale i tak nie odpali ;x.

Jakies sugestie. ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jeśli masz czarny ekran to znaczy że gra źle nagrana......zabezpieczenie przed flaga
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Przelecialem wypalone abgx'em i nie ma zadnych bledow. Ludzie z tego zrodla co sciagalem nagrywali tak samo i na napedach benq im dziala. Nie chodzi o to.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
skoro black ops i nfs ci działa tzn że coś spartoliłeś.....nagraj jeszcze raz......
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Nagrlame po raz drugi inna plyta inne zrodlo to samo ...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
dziwne bo gra powinna chodzic bez zajakniecia. to musi byc wina obrazu badz zle wypalonej plyty. innej opcji raczej nie ma. no moze jakis wypadek losowy :)
 

bboo22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To znaczy że jeżeli chodzi mi black ops i fable 3 to znaczy że mam LT + 1.1 ?? bo nie wiem jaką przeróbkę mam... Fable 3 śmiga ładnie tak samo jak black ops... ale AC:B nie ;/ wyskakuje mi że zła płyta czy cos takiego...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jezeli hot pursuit tez chodzi to masz lt plus i ACB powinien tez chodzic
 

szym12

Świeżak
Świeżak
ej mam pytanie czy to masz gre pożyczoną czy nie bo jak sam sciągnąłeś to możliwe że to jest fałszywy obraz bo widzisz ja też miałem taki problem ale z the force unleashed 2 i to było tak że to co ja sobie sciagąłem mi nie chodziło bo było fałszywe a to które sciagnąłem z innego torenta to już działało tak to juz jest nigdy nie wiesz na co trafisz!
 

G@JuSh

Świeżak
Świeżak
czy jest jakaś wersja AC:B PL, którą wystarczy nagrać i będzie działać? Mam lt+
 

Quato

Użytkownik
Użytkownik
znajomy tez mial taki problem problem przed sflashowaniem na LT+ 1.1 smigalo mu bo mial obraz spatchowany na AP2.5 sciagnij wersje bez zadnych patchy np Assassins.Creed.Brotherhood.XBOX360-GLoBAL nie przelatuj nawet abgxem poprostu nagraj, jemu to pomoglo
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
każda pl działa....przepuść przez abgx i bedzie hulało tylko nie graj na live hehe
 

Do góry Bottom